Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a LEGJOBB hővédő?...

Melyik a LEGJOBB hővédő? Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez vállt be. :)

2012. aug. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én got2be-t, avonosat és syosst használtam már, az avonos nagyon nem vált be, a got2be jó, de iszonyat drága, a syoss kicsit alkoholszagú(tehát büdös), de ár-érték arányban szerintem az éri meg a legjobban.


Got2be: 1600-2000 ft

Avon:600-1000 ft környékén

Syoss: akcióban 1000 ft, akció nélkül 1300 ft

2012. aug. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Syossosat én is használtam, sz*rt sem ért, csak büdös volt. Mintha nem is használtam volna, na mindegy.

Most kallososat használok, ezzel nagyon elégedett vagyok. korábban mindig kiszáradt a hajam, ha szárítottam vagy vasaltam, mióta ezt használom alig szárad ki a hajam vége. Később kezd töredezni, és egyfajta puhaságot is ad a hajamnak, ráadásul, később kezd visszagöndörödni a hajam, ha használom. Tavaly ősszel vettem, rendszeresen használom, de még mindig van belőle, ráadásul olcsó is, 400Ft körül vettem. Eurós boltokban vagy fodrászkellékesnél lehet venni.

2012. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: tudnál nekem egy képet linkelni a Kallosról? Én is jókat hallottam felőle, így syoss mivel fogyóban van, kipróbálnám. Köszönöm!


2. voltam

2012. aug. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is a Kallos hővédőjét használom és eddig messze a legjobb. Sokáig megtartja a hajam a formáját és tényleg nem szárít. Én hajszárítás után szoktam használni úgy, hogy vasalás előtt a tincseket bepermetezem vele. Egyedül az illatával nem vagyok kibékülve.

[link]

2012. aug. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kallost hol lehet beszerezni? eddig ilyen 100 forintos boltokba láttam, de ott hővédő nem volt csak balzsamok :S
2012. aug. 31. 08:48
 7/8 anonim ***** válasza:

A 100 forintosban érdemes megkérdezni, hátha rendelnek majd. Ha látják, hogy lenne rá kereslet, valószínűleg megpróbálják.

Egyébként fodrászkellékesben is lehet kapni.

2012. aug. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! utána nézek fodrászkellékesben! :))) nem is gondoltam volna, hogy a kallosnak ez az egy terméke ennyire jó. Én azthittem mivel nagyon olcsók hogy tök gagyik.
2012. aug. 31. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!