Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használhat Miley Cyrus és...

Mit használhat Miley Cyrus és Selena gomez hogy olyan szép arcbőrük van?

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
photoshoppot. :)
2012. aug. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mivel a médiában a vékonyság elvárható, így kénytelen egészségesen kajálni, ami a szép bőrhöz vezet.
2012. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sminket.
2012. aug. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
selena állandóan eszik.
2012. aug. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

amúgy meg nekik sem tökéletes a bőrük. a legtöbb celebnke smink nékül kifejezetten csúnya


[link]

2012. aug. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*celebnek
2012. aug. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
szóval akkor smink.töménytelen mennyiségben..
2012. aug. 30. 16:48
 8/14 anonim ***** válasza:
" selena állandóan eszik." Honnan tudod? Te vagy a menedzsere? Amúgy az étel mennyisége nem számít, hanem az, hogy mit is eszik, én is naponta 8x eszem, mégis vékony vagyok és egészséges.
2012. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Persze, smink, photoshop, no meg személyi sminkes, fodrász, edző, dietetikus, pedikűrös, manikűrös meg ki tudja még mi. Plusz őket még ilyen fiatal korban könnyebb a jó határokon belül tartani, persze a fent leírt háttérrel.

Nem nagy kaland, hogy a sztárok a nyilvánosság előtt mindig jól néznek ki.

2012. aug. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
viszont, ha te is szép arcbőrt akarsz akkor elmondom mi a titok:) igazából nem titok egyáltalán, csak én ezt használom és mindenki csodálkozik miért ilyen sima az arcbőröm. szóval minden este és minden reggel arctisztító és tonikozás, de ugyhogy arctisztító vízzel lemosod majd tonik és azt is vízzel lemosod. heti 1x arcradírozás, és igény szerint kenegetheted arckrémmel. én nem használok, mert csak zsírosabbá teszi az arcomat, meg nem szeretem smink alá felkenni, akkor úgyérzem el vannak tömítve a pórusaim.. nekem ez vált be. ha mondjuk nagyon pattanásos az arcot akkor ilyen alkoholos tonikot is használhatsz és lemosás előtt várj egy kicsit. de a tonikot mindig le kell mosni mert kiszárítja az arcodat.
2012. aug. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!