Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Anyukám:"Víz tisztít a...

SOS! Anyukám:"Víz tisztít a legjobban". Nem akarja, h vegyek tisztítótonikokat (akármit) még natúrkozmetikokat se. A házi pakolások, meg csak ideig óráig jók, mit tegyek?

Figyelt kérdés
"ideig-óráig"-ot úgy értettem,h rövid ideig jók és utána sokszor csak romlik a bőröm..nektek bevált vmi,esetleg voltak ilyen gondjaitok anyukátokkal ? ja és ez azárt rossz,mert tág pórusú-kombinált bőröm van
2012. aug. 31. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Á, a tisztítótonikok se jók, nekem pattanásos mitesszeres bőröm van (nem olyan csúnya,de azért látszik) és a toniktól és a bőrkenceficéktől még jobban kijött. Viszont lehet kapni ilyen holt tengeri szappant (szürke színű),ami jó bőrtisztító hatású és a pattanások eltűnnek tőle,nekem az használt.:)
2012. aug. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

esetleg még a sima szappant tudom ajánlani...igaz szárit, de pont ez az előnye...az alma és a krumpli is csodákra képes elvileg....de passsz...na meg én puha sörtéjü fogkefével és szappannal mosom át az arcom...hiperszuper...és még használok tisztitáshoz sima gyogyszertári alkoholt....és nekem is tág porusom és kombinált böröm van...jaaa és arcradirként cukrosmézes arcradir...nincs annál jobb!

24L

2012. aug. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
6 év eltelt, azóta sem vehetsz semmit?:D
2018. márc. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
900 forintból tudsz venni egy Balea sensitive lemosót... max eldugod előle
2018. márc. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vettem,de annyira meg nem valt be semmi hosszútávon, viszont mindig kapom az ívet,h miért vásárolok ilyen sz@rokat,ezért mitesszeres a bőröm (kozmetikus után is csak 1hónapig “tiszta” az arcom)
2018. márc. 6. 19:46
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp szükséges esténként egy alapos arctisztítás.

Arclemosásra: [link]

Arcradír heti 1-2X és maszknak használva 1X: [link]


Ezután jöhet egy tonik: [link]


És az arckrém: [link]

(A tonik után hidd el nem árt, ha érzékeny bőrre van a krém)


Reggel ezt lemosod a tonikkal. (De csak ezt, este nem szabad tonikkal kezdeni!)


(((((Esetleg, ha nagyon-nagyon olajos lenne a bőröd (de tényleg csak akkor), a bőrradíros terméket használhatod arclemosásra is, ha mindig kicsit megdörzsölöd vele az arcod, akkor nem is kell külön radírozni heti 1-2 alkalommal sem. )))))


Olcsó, szép összetevős termékeket kerestem neked.

Mind elég 4-6 hónapra, kevesebb, mint 3.000 forintból.


Ez a minimum, amire szüksége van az arcodnak.

2018. márc. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!