Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kis piros foltok vannak a...

Kis piros foltok vannak a fenekemen, kisebb-nagyobb pattanások. Hogyan tudnám teljesen eltüntetni?

Figyelt kérdés

15 éves leszek ebben a hónapban. Már kb 3 éve pattanásos a fenekem. Ahogy idősödöm egyre jobban zavar. Anyukám azt mondta még tini vagyok hagyjam. De nagyon csúnya. Mit ajánlotok, hogy tüntessem el? Ha valakinek volt hasonló problémája hogy múlt el?

És nekem nem a melegtől van sajnos. Ugyan így lehet észlelni tavasszal, ősszel és télen is. Nagyon megköszönök bármilyen segítséget! 15/l



2012. aug. 16. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Használj bőrradírt. Vegyél luffaszivacsot azzal is jól dörzsöld meg. És szerintem utána aloe verával kenegesd.
2012. aug. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pamut fehérnemű.
2012. aug. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!