Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő alatt nő ki teljese...

Mennyi idő alatt nő ki teljesen a szemöldököm? Olyat akarok amilyen még akkor volt amikor nem szedtem. Tapasztalatok? Most fele olyan vastag mint "szedetlenül".

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Többször gondolkoztam én is ezen, hogy vissza kéne növesztenem, de letettem róla, mert amíg visszanövesztem, szörnyen nézne ki, hogy "körülötte" sokkal ritkásabb, mintha nem lenne normálisan szedve, úgy elég ápolatlanul nézhet ki, ráadásul ha már évek óta szedeted, lehet, hogy vissza sem nő teljesen...de azért sikerülhet, sok sikert! :)
2009. júl. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem is biztos, hogy újra kinő az összes szál, mert idővel a szemöldökhagymák is tönkremennek a sok szedéstől, abból pedig már nem lesz régi szemöldök...
2009. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én visszanövesztettem. mivel most 2015ben ez a divat, de látom a kérdésed elég régi, valoszinuleg nem is figyeled már a kérdést, de hátha másoknak jo választ adok. szóval nem lett ugyanolyan vastag mint volt, de azért visszanőtt nagyjából
2015. nov. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!