Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek a pattanasok ellen?

Mit tehetek a pattanasok ellen?

Figyelt kérdés

16 eves fiu vagyok es eleg sok pattanasom van.

Milyen praktikak vannak az eltuntetesukhez a kremeken kivul?


2012. aug. 31. 18:34
 1/7 anonim válasza:
engem is érdekel
2012. aug. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A pattanásra teszel egy karika fokhagymát, aztán nyomsz rá kis fogkrémet. A fokhagyma fertőtleníti, a fogkrém leszárítja. Az a lényeg hogy fertőtlenítsd! Citromlével akár.. De veszel egy tonikot.. egy hónapig elég, reggel-este használod elmúlnak.. szerintem megérné.. :) Remélem segítettem. Ja és a patikat semmiképpen ne nyomd ki mert nagyon elronthatod az arcodat..
2012. aug. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kozmetikushoz menjetek, ő kitisztítja, és nem, nem ciki oda járni, plusz ő jobban feltudja mérni az arcotokat,mint itt látatlanba a válaszadók, és tud segíteni, hogy mivel kezeljétek:)
2012. aug. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy esetleg bőrgyógyász, ír ki ecsetelőt és hamar rendbe jön, vagyis velem ez volt
2012. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

én fél éve televoltam pattanásokkal..pontosabban csak az arcom..azthittem ennek felnőtt koromra hegek maradnak meg mittomén..de olvasgattam és találtam 1 olyat hogy:

élszetőt összekevered annyi mézzel hogy kenhető legyen és felkened az arcodra.addig hagyod rajta amíg nem szárad meg teljesen..kb.20 perc.

ez egyszerű és segített is..nekem azóta teljessen sima a bőröm és ha 1 pattanást is meglátok bekenem és elmúlik..

nekem bejött,szerintem nekedis!

Remélem tudtam segíteni ;)

2012. szept. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget :)
2012. szept. 1. 09:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Zineryt. :)
2012. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!