Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » RICINUSOLAJOS KÉRDÉS! Ha...

RICINUSOLAJOS KÉRDÉS! Ha bekenem a hajam vele, miért kell utána még fóliát ( vagy zacskót, fürdősapit) és törölközőt is a fejre tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon nem szeretek még a zacskóval is a törölközővel is szöszmötölni, a zacskó és a törölköző állandóan lecsúszik a fejemről, ahogy forgolódom az ágyban vagy kicsit jobban megrántom a fejem, hátra fordulok stb.


Miért nem elég egyszerűen csak rákenni és x idő elteltével lemosni?


2012. aug. 31. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
a zacsko vagy a folia azert kell hogy melegen tartsa a ricinusolajat mert ugy allitolag jobban hat. a torulkozo az csak azert kell hogy ha netan kifolyik a zacsko alol a ricinus akkor ne kenje ossze a parnahuzatot. ha nem akarod ratekerni a torulkozot a fejedre akkor siman teritsd a parnara. ennyi.:)
2012. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Valami olyat olvastam, hogy talán azért, hogy melegen tartsa a fejbőrt?


De akkor ezzel az "erővel" én minden 10-20 percben hajszárítóval meleg levegőt fújnék a hajamra, az is melegen tartaná, nem? Inkább ez, mint a bajlódás a fóliával meg a törölközővel.



De egyáltalán mért kell a fejbőrnek melegnek lennie?

2012. aug. 31. 19:28
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor jól tippeltem.


Neked már van tapasztalatod a ricinusolajjal kapcsolatban?

Mennyi idő alatt hány centit nőtt a hajad?

2012. aug. 31. 19:31
 4/7 anonim ***** válasza:
En is most szeretnek nekifogni. Egy ideig a szemoldokom es a szempillaim kentem..de sajnos nem elg kitartoan:( igy nem nagyon lattam valtozast. Most voltam hajvagatni mert nagyon toredezett volt a vege..szeretnem ha minel hamarabb visszanone, ezert szeretnek nekifogni. Ugy tervezem hogy minden hajmosast elozo este jol bekenem, majd reggel mosok hajat. Szeretnem lemerni hogy most mekkora es mennyi ido alatt mennyit no.. de hogyan??
2012. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pl. válassz ki egy pólót, pulcsit és jegyezd meg, hogy a mostani hajad a póló, pulcsi nyakáig ért vagy az egyik mintáig, gombig stb. És majd később ehhez tudsz viszonyítani.
2012. aug. 31. 19:46
 6/7 anonim ***** válasza:
koszi szepen:)
2012. aug. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nőtt a hajam,szemöldököm és szempillám is.

Én nem zacsiztam be a fejem,mert nem bírtam ha rajtam van.Úgy biztosan hatásosabb pedig.A meleg miatt.

Hiába fújod hajszárítóval,mert úgyis "kihűl"hamar,annak semmi értelme.

Viszont a fejed melegét folyamatosan megtartja a fólia pl.

2012. aug. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!