Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Súlyos szőrbenövés ellen...

Súlyos szőrbenövés ellen valami hasznos ellenszer?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Kérlek, segítsetek! A lábam tele van szőrbenővéssel, már rövidnadrágban ki sem merek menni az utcára. Nagyon csúnya, és ilyen évek óta. A bal karom is olyan, még kisebb koromban leborotváltam, de annak már 3-4 éve, miért nem múlik el? Tiszta piros pöttyös az egész, mintha pattanásos lenne, vagy allergiás lennék. Megkérdeztem egy kozmetikust, és azt mondta, hogy tusolás után kávézaccal dörzsöljem át a bőröm, amitől selymes is lett, de nem tűntek el a szőrbenővések. Mindenkinek a környezetemben olyan szép a lába, nekem meg tele van. :(( Kérlek, mondjátok, hogy van rá megoldás


Köszönöm a válaszokat



2012. aug. 8. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Ami nekem bevált, az a hagyományos mosogató szivacs, aminek az egyik oldala dörzsis. Ha azzal a dörzsivel csinálom, kissé kellemetlen ugyan, de nagyon hatásos. Kicsit durvábban kell, nem elég csak simogatni a bőrt. Az a kis fájdalom megér annyit, hogy ne gyulladjanak be, és rendesen kinőjenek a szőrök. Fiú létemre a rinocérosz bőrömet is rendesen meg lehet vele csinálni. :) Ha leányzó vagy, akkor pedig sokkal könnyebben eléred a célt, nektek finomabb a bőrötök. Az epiláláshoz viszonyítva semmiség amúgy ez a kis fájdalom. Hetente általában kétszer szoktam fürdés közben átdörzsölni a lábam, azóta nincsenek szőrbenövéseim. :)


28F

2012. aug. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!