Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam: hamar zsírosodik, és...

A hajam: hamar zsírosodik, és törik a vége. Van még valaki így? Mit használjak rá?

Figyelt kérdés

rengeteg féle sampont kipróbáltam már, legutóbb a Fructis-t, ebben nagyon bíztam, de ez sem elég jó.

Hamar zsírosodik a töve, kb. 2 naponta lehetne mosni. Mivel azt hallottam, hogy az nem jó, ezért 3 nap után szoktam megmosni. 4 napot várnék, akkor már tuti csimbókban lógna:S


Ha ez még nem lenne elég, a vége törik..:(

Most voltam fordásznál, mondtam neki, hogy csak a végéből vágjon, ami kritikus..10 centivel lett rövidebb a hajam!


Ja, és nem festem, nem melírozom, szóval nem ezektől van.

Mit használjak? Valaki tud jó tippet adni?


2012. szept. 1. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen


zsírosodás: ezzel nem tudsz mit kezdeni, mert a fejbőröd termeli a "zsírt" a hajadon és nem a hajad - én már szinte minden sampont kipróbáltam, de ha józan ésszel belegondolsz a fejbőr termeli a zsírt és ezt egy sampon se tudja megakadályozni

próbáld ki a szárazsampont, ezzel 1 napot rá tudsz húzni


töredezés: azzal a résszel ami törött már nem tudsz mit kezdeni, de használj balzsamot hogy a hajadnak az a része ami még nem törött az ne is törjön és mikor annyit nőtt vágasd le hogy az egészséges rész legyen a hajad vége



[link]

[link]


és még valami: én is 2-3 naponta mosom, de nem lett semmi baja, a vége nekem csak azért törött mert már régen volt vágva és nem azért mert a sampon ártana neki

én most Syoss-t használok


remélem segítettem

16/l

2012. szept. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen volt a hajam, de mára megoldódott!


a következő javaslataim vannak:


- zsírosodásra nekem a legjobban az elseve citrus cr vált be, egyik sampon se ér a nyomába, pedig általában nem pártolom a drogériákban kapható tömegermékeket!

- a sampont csak a fejtöveken használd, jó vizes hajon, a végét csak akkor érje, mikor mosod le. a sampon ugyanis szárít, ami a zsíros részre ráfér, de a hajvégek megsínylik.

- a balzsamot/pakolást meg csak a hajvégekre tedd, a fejbőr ugyanis zsíros lesz tőle!

- néha használj pakolást, akár házi készítésűt is, de azt se tedd a hajtövekre!

- szedj vitamint, hajerősítőt, vagy ha azt drágállod, akkor egyél élesztőt. 1 dkg / nap!

2012. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!