Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam vége elég száraz,...

A hajam vége elég száraz, töredezett viszont a hajtöveknél normális, ugyértem nem zsírosodik olyan könnyen és nemis száraz. (egy héten 3szor mosom. ) Milyen sampont használjak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

először is vágasd le ahol el van törve, halott hajat hiába ápolsz:)) és hiába nő a hajad, ha a végén nem látszik:) havonta járj el vágatnia végéből, vagy otthon is meg tudod csinálni:)

sampont nem tudok ajánlani

2010. jún. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is vágass vissza a végéből, így az egészséges hajvégeket kell ápolnod..:) kérdezd meg a fodrászodat, hogy mit ajánl!
2010. jún. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem használj normál hajra való sampont, és száraz hajra való balzsamot
2010. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenféleképpen vágasd le a végét!Én is holnap megyek a fodrászhoz,pedig nagyon sajnálom,mert növeszteni szeretném,de nagyon száraz és töredezett nekem is a vége sajnos :(

És nekem is teljesen normális a hajtöveknél a hajam.

Szerintem a heti 3 hajmosás az sok.Elég a heti max 2,mert csak jobban zsírosodik,minél töbször mosod.

Én elséve "tükörfény" sampont, és balzsamot használok (a rózsaszínt),de van amikor Dove száraz és töredezett hajra való balszamot(a kéket).És szerintem havonta,másfélhavonta rakjál rá v.milyen pakolást is, amitől erősebb,szebb lesz a hajad(nekem most Gliss Kur van de nem igazán használ -.- :( )

2010. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat.:)
2010. júl. 3. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!