Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan csináljam, hogy szép...

Hogyan csináljam, hogy szép göndör legyen eredetileg is göndör hajam? Tehát, hogy ne legyen szálkás, és a tincsek egybe legyenek?

Figyelt kérdés
Szóval: eredetileg is göndör hajam van, mikor kimosom, utánna jól behajhabozom(próbáltam már göndörítő habot mégpedig a Tigit, de nekem nem jött be mert nagyon dús lett tőle a hajam) és tárcsás szárítóval megszáríítom. Jó, meg mkinden, de nem tudnátok valami tippet adni,hogy ne essen szét hamar, ne szálkásodjon, és a tincsek szépek legyenek? (Ja, És balzsamot is jó minőségüt használok...)
2012. szept. 1. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is göndör hajam van, de az enyém egyáltalán nem szöszös meg nem is sörényes... Sőt, mindig azzal jönnek, hogy hogy tudom így besütni, pedig eredetileg ilyen :)


Ami a legfontosabb, hogy NE szárítsd! Egyáltalán! Nagyon rossz a hajnak. A göndör hajnak meg pláne. Tekintve, hogy alapból száraz típusú, valóban minőségi ápolás kell neki. Régebben én Elseve-t használtam, az se volt rossz (a festett hajra való sampon+balzsam), de nekem a Gliss Kur vált be (az is a festett, de szerintem abból mind jó). Neked kell kitapasztalnod, hogy melyik válik be.

Mosás előtt fésüld ki rendesen, hogy ne legyen gubancos. Vagy ha úgy tapasztalod, hogy hajmosás után jobb a kifésülés, akkor azt, ezt ki kell próbálnod szintén :)


Nekem ennyi elég szokott lenni. Nem nagy, nem lapos, egyben van és tökéletes frizura :) Így megmarad kb. 4 napig is és nem idegesítő. Éjszakára összefogom mindig (derekamig ér és zavar alvásnál, plusz néha barátom is ráfekszik:D), néha befonom.


Esetleg próbáld ki, hogy hajmosás előtt kifésülöd, utána sampon-balzsam, majd hagyod pár percig a törölközőtrajta, hogy szikkadjon, majd befonod. Akkor nem kéne egyáltalán, hogy szöszösödjön.


Ha meg ez sem, akkor próbáld ki a ricinusolajat vagy valamilyen más hajolajat, hogy nehezítsen rajta. Valami csak beválik ezek közül! :)

2012. szept. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na szoovall en ugy csinaloom nekem alapbol ilyen gondor furtos..

:DDDDDDDDDDDDDDDDD

De na mar tini vagyok vasalom stb..

nenene..

ne habozddd

sztem mosdd meg ne szaritsd addik oke..

aztan meg előtt jol fesuldd ki..

aztan igy razdd meg..

ennyi nekem igy valtt be.. XDD

Hulyen hangzik de jol bevaltt

2012. szept. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!