Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a legjobb göndöitő módszer?...

Mi a legjobb göndöitő módszer? Suli elött reggel nincs kedvem vassal szórakozni a dauert meg nem birja a hajam.

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szivacsos hajformazot ajanlanam.Azt ejjszakara belerakod,reggelre garantalt a jo eredmeny;) Viszont,ha rovid hozza a hajad,akkor inkabb hagyd,mert nagyon felugrik,az sem szep. Mekkora a hajad?
2012. szept. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én így szoktam göndöríteni/ hullámosítani a hajam (lefekvés előtt):

Bevizezem, majd felkötöm 2 copfba a fejem búbjára, befonom, majd reggel kibontom és már kész is! :)

Ha ez nem jönne be annyira, akkor pl csavarók, este felrakod, reggel kibontod.

2012. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
[link] nekem ez a módszerem:) előtte hajhabot rakok rá, mikor még kicsit vizes a hajam... egész nap így hagyom és estére gyönyörű szép hullámaim lesznek, ami másnap is tart:)
2012. szept. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen,amit a 2. valaszado irt,az tenyleg jo hullamositani..

De a gondor meg a hullamos nem ugyanaz.

2012. szept. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A fonást sajnos nem tudom a fejem etejétöl inditani mindig szét ugrik.Kb váll hosszú a nem ismerem.hajam.A szivacsos módszert nem ismerem.
2012. szept. 2. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!