Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olaj hajra? Hatásos...

Ricinus olaj hajra? Hatásos lehet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem használt, én fél évig használtam utána abbahagytam, mert nem szabad nagyon sokáig használni. A hajam lényegesen gyorsabban nőtt tőle fényesebb és puhább is lett, az eredmény azonnali. Használata egyszerű megveszed a patikában, felkened száraz vagy vizes hajra (tehetsz hozzá mézet vagy tojást is). Rajta kell hagyni a hajon legalább 1-2 órán át de 3 az ajánlott. A nagyobb hatás érdekében be szoktam tekerni folpackkal, hogy megtartsa a hőt. Én semmi negatívat nem tapasztaltam, de sokan írták már, hogy hullott tőle a hajuk, de ez nem mindenkinél jelentkezik :)
2012. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a hasznos választ :) és a hajtövekre v csak a hajvégekre vitted fel?
2012. szept. 2. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Ez hülyeség, hogy nem szabad sokáig használni. Nyugodtan használhatod, nem lesz tőle bajod, jó persze mértékkel, mert én azt tapasztaltam, hogyha heti többször használod, (pl minden hajmosás előtt) akkor zsíros lesz a hajad nagyon! Heti egyszer bőven elég. Én mindenhova szoktam, hajtövekre, hogy ott is kifejtse a hatását, gyorsabban nőjön, a hajvégekre, hogy ne törjenek és magára a hajamra is, hogy fényesebb, puhább legyen. Használd bátran, sok szerencsét hozzá! :)
2012. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én június közepe óta használom, és picit tényleg gyorsabban nő a hajam, és lett sok újszülött hajszálam is. :) Bár szerintem teljesen egyénfüggő, van akinek hamarabb nő, van akinek lassabban.

Én hetente 2x használom 3-4 órát hagyom fenn. Csak a hajtövekre kenem, belemasszírozom alaposan, a hajam többi részét olívaolajjal ápolom. Én (ne nevess:D) szemetes zacsit szoktam a fejemre tenni és rá törülközőt.

Kimosni nagyon nehéz, 1 mosással nem jön ki, én 3x kell megmossam, hogy alaposan kijöjjön, majd almaecetes öblítést végzek.

2012. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!