Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik hajszín a...

Szerintetek melyik hajszín a szebb? a vörös vagy a barna? Képek lent.

Figyelt kérdés

a fazon adott, hosszú, csak nem tudok dönteni.. melyik szín jobb? elsősorban férfiak véleményét várom.. nemet+kort írj!


nagyon köszönöm (:


[link]


[link]


2012. szept. 3. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
ezek közül a vörös
2012. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lemaradt h 15/L
2012. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
mindkettő jól néz ki, de azt nem tudjuk megmondani, hogy hozzád melyik illik a legjobban. bár, 15 éves vagy, úgyhogy a helyedben inkább nem foglalkoznék ezzel a témával egy ideig még. egyébként nekem a vörös jobban tetszik 19/l
2012. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ez eléggé függ attól is hogy milyen vagy.

Vörösre szavaznék amennyiben világos a bőröd, kék vagy zöld szemed van, nincsenek bőrhibáid. Ha nem ilyen vagy akkor a másik jobb.

25L

2012. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
volt már korábban vörös a hajam, talán ugyan ez az árnyalat is, és jól állt. most ugyan olyan színű mint a barna, és olyan fazonú, mint a vörös. tehát mindkét szín jól áll nekem, csak kíváncsi vagyok hogy kinek melyik tetszik jobban (:
2012. szept. 3. 16:00
 6/9 A kérdező kommentje:
egyébként 21 vagyok :D
2012. szept. 3. 16:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen a bőröd. A képen a barna hajú lánynak kreol bőre van, a vörösnek fehér, szeplős. Furán néznének ki ha hajszínt cserélnének. Nekem nagyon tetszik a vörös haj, de mikor egy sötétebb bőrű, erős szemöldökű lány festi vörösre, az nem túl szép.
2012. szept. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

vörös! :)

14/L

2012. szept. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
olasz vagyok, de nincs kreol bőröm, sőt :s nagyon nehezen barnulok, és akkoris éppen-hogy, tehát a bőröm fehér felé hajlik.. barna szemem van, de nekem jobban tetszik a sötét vörös haj barna szemmel, mint kékkel vagy zölddel, mert nem üt el annyira.. szóval tényleg mindkét hajszín jól álln nekem, nem ezen múlik.. (:
2012. szept. 4. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!