Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A lányok hány éves koruktól...

A lányok hány éves koruktól szőrtelenítik a lábukat és mennyien?

Figyelt kérdés

Én egy éve szőrtelenítem. Akkor gyantáztam, most habot használok.

A szüleim és a család azt akarják, hogy szőrös legyen, mert naturalisták és fukarok és voltak már ezzel kapcsolatban konfliktusok. Én azért csinálom, mert engem zavar és nem azért, mert mindenáron be akarok illeszkedni.


2012. szept. 3. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Én 13 éves koromtól.

Szerintem csináld,ha már 14 vagy,mert elég ciki. Legalábbis szerintem. Plusz én magam is rosszul érzem magam szőrösen,akkor mit érezhetnek azok,akik látják?

16L

2012. szept. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

hány éves vagy?

én olyan 7 óta borotválom most vagyok 10

2012. szept. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
olyan 7ik óta és most megyek 10ikbe
2012. szept. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És nem vastagodott meg a lábatokon a szőr?

(Csak mert mindig ezzel riogatnak.)

2012. szept. 4. 21:24
 5/9 anonim ***** válasza:
dehogynem...de ez teljesen természetes akkor, ha borotválod..meg szerintem a többinél is...
2012. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ti tiszta hülyék vagytok! Úgy akartok kinézni, mint egy csimpánz??

:DD XD

2012. szept. 5. 15:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Epilátorral,meg gyantával nem erősödik,csak borotvával,de akkor is inkább csak a szőrvégek.

Egyébként meg,ha rendesen borotválgatod kb. 2-3 naponta(nekem ennyi idő alatt nő újra), akkor nem leszel ˝csimpánz˝.

Meg természetesen nem mindegy,hogy azért vagy csimpánz,hogy borotválkozol,vagy azért mert nem.

1.válaszoló voltam.

2012. szept. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi ez hasznos volt.
2012. szept. 8. 14:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem nagyon emlékszek olyan 13 évesen.Engem is zavar enis gyantázo

m nxugodtan borotváld szörtelenits....a borotvánál jobban erősődik mint a gyantázásnál?A szortelenitő krém semmit se ér legalábbis nekem nem jott be.Remélem segítettem! :)

2012. szept. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!