Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki használt már Zynerit-et...

Ki használt már Zynerit-et illetve Differin-t?

Figyelt kérdés
Én nem rég voltam a bőrgyógyásznál és ezt a két "kenőcsöt" írta fel nekem az arcomra. Ugye a Zynerit-et elvileg 2x kéne használnia Differin-t pedig este, de erre azt ajánlotta a gyógyszertáros, hogy a Zynerit-tel reggel, a Differin-nel pedig este kenjem, hogy ne kutyuljam a kettőt.. És lenne egy pár kérdésem ezzel kapcsolatban, hogy ez így jó-e ill. hatásos? Én kb. egy hete használom és nagyon lehámlasztja a bőrömet és csíp mindig mikor kenem, de ugye ez nem gáz? És ti mielőtt bekenitek lemossátok valamivel az arcotokat? Én Baba szappanos vízzel szoktam előtte lemosni, aztán megtörlöm szárazra és mehet rá a kenőcs.. Szerintetek?
2012. szept. 3. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
én használtam zyneritet, de sose csípet
2012. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szia!

Én Zyneritet használok. A másikat nem ismerem. Én arctisztítóval áttörlöm használat előtt az arcomat. Aztán az utasításoknak megfelelően beledörzsölöm a Zyneritet. Nekem csak akkor csípi, hogyha van valahol sebem. Ja... egyébként én csak este kenem be vele, és nagyon szépen letisztította az arcomat! :))

2012. szept. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Értem, és arctisztító helyett megteszi a szappan? :)

Ja, meg amúgy amikor elkezdtem használni, első pár nap nem csípett, de most már igen és hámlik is ..:/

2012. szept. 3. 21:16
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy én néha közben kinyomok egy pár pattanást (hát mi mást csináljak vele? inkább hagyjam ott?). Lehet attól csíp néha, de ennyire? hát nem tudom..
2012. szept. 3. 21:31
 5/9 A kérdező kommentje:
..bocsi. végig nem jól írtam a termék nevét ZINERYT nem zynerit..
2012. szept. 3. 21:36
 6/9 anonim ***** válasza:

EN hasznaltam Zynerit-et de nem jott be.

Egyszer nem tartottam be a napi 2x hasznalatot, es ahanyszor a furdobe mentem bekentem az arcom, meg is volt a kovetkezmenye.

Nem tudom ,hogy mit tartalmaz de ugy leegette az arcom , hogy leglabb 3 napg voros voltam ( es nem tulzok) borzalmas volt, komolyan mondva a piros is szebb volt mellettem. Azota nem hasznalok, es jobb termeket kaptam a pattanasra

2012. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezzel azt akarod mondani, hogy naponta többször is kented? Lehet azért volt. Nem tudom, de sokan vannak akik azt mondják jó..
2012. szept. 3. 21:44
 8/9 anonim válasza:
Csatlakozom utolsóhoz,nekem nem vált be!Düdös,zsíros lett tőle az arcom.Párkapcsolat mellette kilőve.És semmit se használt.Viszont a differin nagyon jó volt!Este felkentem reggel lemostam,és 1 hónap alatt teljesen leszedte a pattanásokat!:)
2013. júl. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A Differin-t én is használom és nekem is szokta csípni az arcom viszont a pattanásokat szépen lehúzza :)
2014. máj. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!