Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem olyan frizurát...

Miért nem olyan frizurát csinál az idiota fodrász amilyent kérek?

Figyelt kérdés

Mondtam neki, hogy 2cm-t vágjon, semmivel sem többet... csak legyen az egész átpuhítva... mivel annyira vastag,sok a hajam. Most voltam nála először ez tény, de mondom ilyet nem lehet elbaszni... már elnézést... de pedig igen!!!csak nem birtam kivárni a fodrászomat mert olyan soká lehet bejutni hozzá, nekem meg azonnal kellett...háááááááááááááát megkaptam!!! :(

Régebben előre hosszabodó hajam volt, nagyon tetszett de megnövesztettem és a fazon is maradt nagyjából... tehát szép egyenes volt, a frufrum pedig oldalasan, kb az orrom alá érő volt... errre???!!!A lánygyerek minimum 10 cm-t vágott és levágta a hajam elöl, a frufrummal egybe kezdte szedni mert ő nem szereti ha ott nincs átmenet... (én ugye nem láttam mert ahajam előre volt fésülve) magyarul vágott egy olyan idiota hajat mint ami kb 10 éve vagy több volt divat.... mondtam egyenesen szárítsa nem kell nekem semmi... erre az alját kifele a tetejét meg befele... mert ugye ő neki nem jön be a vasalt egyenes haj, azt kérdezte tőlem mire jó az??? meg kuncogott... akkor kellett vna vizes fejjel hazamennem és megköszönni a hajmosást...(ez még hajmosás közben volt).2.osztályos unokahugomnak nem engedném így elb*szni a hajáááát! Hogy lehet vki ilyen? a sírás kerülget... ott még visszafogtam magam mondom biztos nem nagy a baj, meg jót tesz a frissités.... beültem az autóba remegtem mint állat és csak siettem haza.... és amitől féltem megtörtént.... kegyetelenül elcseszték a hajam... néhol csak bele van nyirbálba, tényleg. És végig azt bezsélte,hogy ő micsoda jó fodrász...csak magáról áradozott...én meg csak vörösödtem. nem az a tipus vagyok aki a jo lesz így kérdésre azt mondja hogy mit csináltál velem b_szd meg???!!!

A divatos frizurámból egy sz*rt csinált...évekig kinlodtam mivel szőke hogy hosszu legyen,egészséges, hogy vasaloval is be tudjam elol göndöriteni... mert az nagyon tetszik... erre az egész hajamnak a lényegét vágja le... az elejét ...pedig mondtam neki hogy elöl soxor begöndöritek 1-1 tincset....hátul meg vasalom... de nem értette!!!ez nem divat, undi. a 10 cmt még megbocsátottam volna de az arcomnál amit művelt... rohadjon meg az ilyen szemééét... ő olyan hajat vágjon amit a vendég kér, méghogyha neki nem is jön be....

Mellékesen pedi egyáltalán nem tépte meg, most úgy érzem le lett nyisszantva ilyen rondán körbe... meg bele nyirbálva de kicsit sem a tömege lett kevesebb!!! A párom néha levágja hátul csak simán egyenesrekb fél perc alatt az jobban megszokta csinálni!!! ja és ott ültem 1,5órát.... :(

Lényeg: senki ne menjen idegen fodrászhoz ha nem muszááj,mert így járhat mint én.... Most marad a copf, a copf,meg a copf. :(

bocsi ha vmit hülyén fogalamztam de az ideg dolgozik bennem rendesen.... nagyon depi vagyok:(


2012. szept. 4. 18:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és azt hittem a vasalóval szép lesz, mert ez eltünteti a hibákat, mikor töredezett volt és gyönyörűre kihuzta... de most vasaloval még talán rosszabb,... látni a nyirbálást.... mi a franc lesz igy velem???? :(
2012. szept. 4. 18:43
 2/11 anonim ***** válasza:
vágasd le fiúsra.
2012. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát az kizárt dolog... nem az én stilusom és nem is állna jól! Máson tetszik de én az utcára sem mehetnék ki.... :( bár a mostaninál lehet jobb lenne még az is. :(
2012. szept. 4. 18:49
 4/11 anonim ***** válasza:
megvárod a régi, jól bevált fodrászodat(vagy elmész egy profihoz, aki nagyon drága de ebben az esetben megéri) és megmondod hogy amennyire lehet, a legkevesebbet vágja belőle, de legyen egyenletes, ne látszódjon hogy bele van nyírbálva. Az is lehet, hogy olyan frizurát csinál neked, ami jobban tetszik mint az eddigi :) Fel fejjel!!
2012. szept. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos csak az idő segít, meg a hajgumi... de az is csak hajcsattal, mert mindenhol lafog egy ronda tincs. meg még borravalót is adtam b*sssza meg.... csak mondogattam magamban hogy jo lesz.... kérdezte is az üzletbe hogy nem nézem meg jobban? én meg be akartam gumizni, mert a csuklomon volt még a hajgumi... de nem mertem...és menekültem ki... fel a napszemüveg hogy talán nem néz rám senki és nem jön ismerős....az autoba se mertem belenézni a tükörbe csak nagy levegőt véve mondogattam hogy minden rendbe lesz... utána meg hogy hülye kurv*.... :) komolyan mondom már röhögök kínomban...
2012. szept. 4. 19:04
 6/11 anonim ***** válasza:

Megértem hogy sz*r mikor elcseszik a hajad... de az írásod alapján neked ez valami iszonyat nagy tragédia, ez nem normális. Ez csak haj... biztos lehet vele kezdeni valamit így is.


Én mondjuk pont ezért vágom magamnak a hajam, így mindig szép és mindig úgy áll, olyan hosszú ahogy én akarom, ajánlom neked is. Nem nehéz dolog, rengeteg segítség van neten, videók, leírások, stb.

2012. szept. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudtam elolvasni, mert túl hosszú. De annyit mondanék, hogy megválaszoltad: mert idióta. Ezért nem úgy vágta, ahogy kellene. Ismerek egy ilyen fodrászt. Évekig ő vágta a hajam, mert ő itt az egyetlen. De őszintén mondom, az ilyenek el kellene tiltani a szakmájuktól.
2012. szept. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 nevem-senki ***** válasza:

Nyugi, velem is sokszor előfordult màr. Mosolygok, adom a borravalót, menekülök haza, szidom anyját! :D

Most is átmeneti időszakban vagyok, éppen növesztem...

2012. szept. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Megértelek.

Nálunk falun régen egy fodrász volt, akkor voltam 13-17 éves, ált sulis ballagásra nagyon rövid öregasszonyos frizurát nyírt, mert csak ez tudott. Azt hittem elsüllyedek a szégyenben. Sokáig nem jártam emiatt fodrászhoz.

Most sok sok év után férjem barátjának a feleségéhez járok, ő nagyon szépen dolgozik, de a frufrut mindig elb*ssza. Olyan kicsire vágja, hogy felfelé állnak a hajszálak. De kihez menjek? Be a nagyvárosba idegen fodrászhoz?

2012. szept. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én hajamat eddig minden fodrász elbas@ta. Így meguntam a fodrászhoz járogatást. Megnövesztettem a hajam, hátközépig ér, egyenletes hosszúságú mindenhol. Félévente megkérem anyukámat, hogy vágjon belőle 2 centit, speciális hajvágó ollóval. A fodrászokat messziről elkerülöm.
2012. szept. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!