Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem olyan frizurát...

Miért nem olyan frizurát csinál az idiota fodrász amilyent kérek?

Figyelt kérdés

Mondtam neki, hogy 2cm-t vágjon, semmivel sem többet... csak legyen az egész átpuhítva... mivel annyira vastag,sok a hajam. Most voltam nála először ez tény, de mondom ilyet nem lehet elbaszni... már elnézést... de pedig igen!!!csak nem birtam kivárni a fodrászomat mert olyan soká lehet bejutni hozzá, nekem meg azonnal kellett...háááááááááááááát megkaptam!!! :(

Régebben előre hosszabodó hajam volt, nagyon tetszett de megnövesztettem és a fazon is maradt nagyjából... tehát szép egyenes volt, a frufrum pedig oldalasan, kb az orrom alá érő volt... errre???!!!A lánygyerek minimum 10 cm-t vágott és levágta a hajam elöl, a frufrummal egybe kezdte szedni mert ő nem szereti ha ott nincs átmenet... (én ugye nem láttam mert ahajam előre volt fésülve) magyarul vágott egy olyan idiota hajat mint ami kb 10 éve vagy több volt divat.... mondtam egyenesen szárítsa nem kell nekem semmi... erre az alját kifele a tetejét meg befele... mert ugye ő neki nem jön be a vasalt egyenes haj, azt kérdezte tőlem mire jó az??? meg kuncogott... akkor kellett vna vizes fejjel hazamennem és megköszönni a hajmosást...(ez még hajmosás közben volt).2.osztályos unokahugomnak nem engedném így elb*szni a hajáááát! Hogy lehet vki ilyen? a sírás kerülget... ott még visszafogtam magam mondom biztos nem nagy a baj, meg jót tesz a frissités.... beültem az autóba remegtem mint állat és csak siettem haza.... és amitől féltem megtörtént.... kegyetelenül elcseszték a hajam... néhol csak bele van nyirbálba, tényleg. És végig azt bezsélte,hogy ő micsoda jó fodrász...csak magáról áradozott...én meg csak vörösödtem. nem az a tipus vagyok aki a jo lesz így kérdésre azt mondja hogy mit csináltál velem b_szd meg???!!!

A divatos frizurámból egy sz*rt csinált...évekig kinlodtam mivel szőke hogy hosszu legyen,egészséges, hogy vasaloval is be tudjam elol göndöriteni... mert az nagyon tetszik... erre az egész hajamnak a lényegét vágja le... az elejét ...pedig mondtam neki hogy elöl soxor begöndöritek 1-1 tincset....hátul meg vasalom... de nem értette!!!ez nem divat, undi. a 10 cmt még megbocsátottam volna de az arcomnál amit művelt... rohadjon meg az ilyen szemééét... ő olyan hajat vágjon amit a vendég kér, méghogyha neki nem is jön be....

Mellékesen pedi egyáltalán nem tépte meg, most úgy érzem le lett nyisszantva ilyen rondán körbe... meg bele nyirbálva de kicsit sem a tömege lett kevesebb!!! A párom néha levágja hátul csak simán egyenesrekb fél perc alatt az jobban megszokta csinálni!!! ja és ott ültem 1,5órát.... :(

Lényeg: senki ne menjen idegen fodrászhoz ha nem muszááj,mert így járhat mint én.... Most marad a copf, a copf,meg a copf. :(

bocsi ha vmit hülyén fogalamztam de az ideg dolgozik bennem rendesen.... nagyon depi vagyok:(


2012. szept. 4. 18:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Kicsit lenyugodtam de még mindig nem tetszik! Jó volt olvasni, hogy nem én jártam így egyedül! :) A legjobban a 8-as ballagásra készített frizura története tetszett! Utólag lehet rajt biztos mosolyogni, de akkor a ember amit érez.... jól írtad, megszégyenített! És igen tényleg megválaszoltam: azért nem ugy vágta le ahogy kértem mert idiota!

És igazából nyilván nem annyira nagy tragédia csak eddig mindig igyekeztem a hajamat rendben tartani.... szeretem a szépen kivasalt vagy csak szárított hajat... tudod mikor ki jössz az ÉRTELMES fodrásztól és ahogy lépkedsz fujja a hajad aszél mert olyan puha és egészséges.... :) Most meg azt éreztem hogy mki engem néz!!! nyilván nem így van, és nyilván megnő, igen ez csak haj...nade aki volt ilyen helyzetben az tudja mekkor gááááz ...:)

2012. szept. 5. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!