Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem vagy legalább...

Hogyan tüntessem vagy legalább halványítsam el a striákat a vádlimon?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok kb 52-53 kg és 154 cm. Nincs rajtam kimondottan sehol se felesleg, max a fenekem meg a combom problémás(narancsbőr, stria). Évek óta Rubint Réka dvdk-re tornázom heti 3x kisebb-nagyobb szünetekkel. A vádlim mégis tele van striával. Ma vettem észre mennyire látszik, idáig is tudtam, hogy van, de azt nem, hogy ennyire látszik. Ma a rövid nadrágot egyből hosszúra cseréltem. Kép nem igazán adja vissza a valóságot. Még pár éve felszedtem magamra 2-3 kg felesleget mert egészségügyi okokból fogamzásgátlót kellett szedjek és az növelte az étvágyamat, a felesleg meg a lábamon oszlott el vagy nem tudom. Jobb mellemen is van 1 2 nagyobb és mélyebb stria.


Eléggé el vagyok keseredve, mert nem akarom évekig takargatni magam, ráadásul meleg lesz a szeptember is és elég nehéz farmerba végig ülni egy napot a suliban.


Segítsetek légyszíves, hogyan tüntessem el. Elsősorban inkább olcsó dolgokra gondolnék, vagy amit itthon tudok tenni azért, hogy a vádlim jobban nézzen ki, mert több ezer ft-os krémekre nincs pénz.


[link]

[link]



2012. szept. 4. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Eltűntetni valószínűleg ne fogod tudni, de nagyon jól tudod halványítani ezeket a csíkokat reconstriával. Én úgy használom (combom belsejére és a derekamra), hogy egy kis bőrápoló olajat is teszek rá, így jól kenhető és szerintem még hatásosabb.
2012. szept. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy van ilyen krém, csak az a problémám, hogy drága.
2012. szept. 5. 23:02
 3/5 anonim ***** válasza:
tényleg nem olcsó, de 1 tubus 3 hónapra elég, így nem megfizethetetlen. Meg most már jön a hosszúnadrág-szezon, jövő tavaszra talán összegyűlik ennyi pénzed. :)
2012. szept. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)


Még annyit kérdeznék, hogy ha kenem 3 hónapig és használ, majd utána már nem használom a krémet, akkor egy idő után olyan lesz mint régen, kiújulnak a csíkok?

2012. szept. 8. 14:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én már régóta használom strandszezonban. Én biztosra megyek, hogy tuti ne nagyon látszanak, ezért használom minden évben. Egy kicsit jobban látszanak, ha nem kenem őket, de nem vészesen ám! Amúgy attól is függ, hogy mit örököltél... mármint ha olyan a bőröd, akkor lehet, hogy csak kicsit halványít, de ha "együttműködőbb", akkor el is tűnhetnek a striák. Attól is függ, hogy milyen régóta vannak a vádlidon. Én a több, mint 10 éves növekesdési csíkjaimat kenem. Azok sajna már soha nem fognak "felszívódni".
2012. szept. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!