Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok valami ötletet,...

Tudnátok valami ötletet, amivel feldobhatom a göndörhajamat? Plusz néhány hajápolási kérdés?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen a hajam természetesen, színre és fazonra is (meg egyik oldalon hosszabb oldalfrufru). Szerencsés vagyok, mert nem kell a hajammal sokat bíbelődni, jól áll, nem lapul, nem sörényes, de néha már kicsit unom. Mivel lehet a hullámos/göndör hajat feldobni? Hajvasaló nélkül? Esetleg valami új vágással? Milyen forma áll jól az ilyen fürtökhöz? Most hosszra is olyan, mint a képen, rövidet nem szeretnék, mert akkor nem állt sehogy, de így a súlya segít.


Hajápolásnál pedig: milyen hajpakolást használjak? Puha szokott lenni a hajam, talán annyi, hogy nem csillog annyira, mint szeretném. Mivel lehet fényes hajat elérni?

Nektek mi jött be? :)

Hajpakolás után egyébként kell még balzsamot használni?

Most a hajmosásom annyiból áll, hogy samponozok, majd balzsam (Gliss Kur mindkettő).


2012. szept. 5. 07:30
 1/8 anonim ***** válasza:

a gliss kur nem rossz, a hajpakolás után pedig nem kell balzsam. én fodrászkellék boltban szoktam venni pakolást, sokkal olcsóbb és rengeteg féle van és jobban, kint amiket a drogériákban kapni.


nekem is ilyen a hajam, csak szőke és talán kevésbé dús. én feltűzni szoktam, minden féle módon, ott a hajgumi, a hajpánt. ez nem elég?

2012. szept. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem szeretem a hajpántokat :) Szerintem nem valami esztétikus, a díszítettek meg beleakadnak a fürtjeimbe...


Valami hajstílusra gondoltam, mivel legtöbbször kiengedve hordom. Csak alváshoz megsporthoz fonom be/gumizom össze. Így meg mindig ugyanúgy néz ki... Szeretem, ha ki van engedve, csak fel kéne dobni valamivel :)

2012. szept. 7. 09:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyesmi a hajam csak nem ennyire hullámos :)

Én úgy dobom fel általába hogy ha kivan engedve a hajam rakok az egyik oldalra virágot (H&M-be lehet sokszínűt sokfélét kapni) vagy vannak szép csatjaim pl a kedvencem egy arany hullámcsat pillangvóval rajta, eztis bele szoktam tűzni hogy ne legyen olyan egyszerű a frizura.



De pl ha öszefogod még az nagyon nőies tud lenni ha kötsz a fopfra egy kicsi kendőt pl nekem ebből rengeteg színű van ha reggel sietek akkor a ruhámhoz választok egy kendőt és belekötöm és nagyon csini :)

2012. szept. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De jó! :) A kendős ötlet az tetszik nagyon :)

A virágokat tavaly kihasználtam rendesen :)) Van belőlük pár, de néha még mindig elcsábulok, ha a H&M-ben járok :)

2012. szept. 7. 10:09
 5/8 anonim ***** válasza:

jaa az elfelejtettem odaírni hogy kendőt pl a kiengedett hajadba is köthetsz mint "hajpánt" göndör hajhoz szuperül néz ki ha az arcod is megvan hozzá.


ez kicsit olyan pine-up lányos stílust ad, ha beválalós vagy és van olyan ruhád dobhatsz hozzzá egy piros rúzst is :D

2012. szept. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tippeket! :))
2012. szept. 7. 10:57
 7/8 A kérdező kommentje:
Esetleg te tudnál mondani boltot, ahonnan te veszel kendőket? Bizsusnál szoktad? :) Priviben is írhatod, ha nem akarsz "reklámozni" :)
2012. szept. 7. 10:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen bizsusnál vettem eddig van 4 gyűjtöm őket.:) pl a sugárban is van egy üzlet a 2.-on ami ilyen kis butik illatos olajokat árulnak meg pár csecsebecsét, ott is vannak ilyen kendők.
2012. szept. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!