Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Garnier Color&Shine sötétszőke...

Garnier Color&Shine sötétszőke hajfestékről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Fehér bőr,zöld meg,világosbarna haj..ezt a festéket szeretném kipróbálni!Ha rákenem a világosbarna hajamra sötétíteni fogja a világosbarna hajamat vagy ad neki egy bizonyos ragyogást?Mit ajánlotok?
2012. szept. 6. 15:09
 1/3 A kérdező kommentje:
kicsit pontatlan voltam..zöld szemet akartam írni:)
2012. szept. 6. 15:09
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

JEgyezd meg, sötétebb hajat SOHA nem fog világosabb bolti festék befogni, mert nem adnak hozzá rendes oxit.


Menj el egy fodrászkellékesbe, kérj ki színpalettákat, és válogass. 9-es oxival fess sötétszőkét világosbarnára. Lehet, hogy a 6-os is befogná... Ha két doboz kell, akkor egy 6-os és egy 9-es oxit kevernék.


Felejtsd el a bolti festékeket! minőségében nyomába sem érnek a fodrászkellékesnek, árban pedig ugyan annyik. És mint mondtam, világosítani nem lehet vele! Ragyogást meg végképp nem adnak...

2012. szept. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez mind nem igaz. Ha megfelelő márkát választasz és annak is a legjobb hajfestékét, akkor tuti jó lesz. Persze mindez hajfüggő. Sokan mondták, h a L'Oreal sublime mousse milyen szar mert sötétebb lesz, meg mittom én. Nekem meg pont olyan lett, amilyen a dobozon, ha lehet még jobb és mindenki dícséri. Egy csajnak a casting creme gloss a középbarna haját csodálatosan befogta. Szép szőke lett tőle. Ez mind csak annyi, h hajfüggő. Egyiknek ilyen a haja a másiknak olyan. El kell találni.
2012. okt. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!