Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki FODRÁSZ/HAJGYÓGYÁSZ...

Valaki FODRÁSZ/HAJGYÓGYÁSZ válaszolna a kérdésemre?

Figyelt kérdés

Tényleg lehetséges, hogy 10 évesen azért hullik a hajam, mert 12 évesen volt egy kemoterápiás kezelésem, és akkor kihullott az összes? A fodrászom ezt mondta. Hogy emiatt elgyengültek a hajhagymáim.

amúgy már egy éve járok kivizsgálásokra (bőrgyógyász, fogászat, belgyógyászat, endokrinológus, nőgyógyász, vérvételek sora stb.), eddig nem találtak semmit, most hajgyógyászhoz járok, aki kiírt mindenféle vizsgálatot.



2012. szept. 6. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
ha 10 éves vagy, hogy hullhat a hajad 12 éve? amúgy meg alap, ha valakit kemóztak kihullik a haja.
2012. szept. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jesszusom, fáradt vagyok, bocsi :D 20 éves agyokxD És lány:) és 12 évesen volt kemo, az stimm.
2012. szept. 6. 16:48
 3/6 A kérdező kommentje:
nem, a fodrászom azt mondta, hogy MOST amiatt hullik, mert akkor kihullott az összes, és elgyengültek a hajhagymák. Csak ez nekem azért érdekes, mert 7 évig nem volt semmi, tök szép hajam volt, sokáig meg volt növesztve derékig, és soha nem hullott.
2012. szept. 6. 16:49
 4/6 anonim ***** válasza:
a kemó miatt kb egyből kihullott volna a nagy része, de az akkora csapás a szervezetnek, hogy elképzelhető, hogy még mindig amiatt van.
2012. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én fodrász vagyok, de rendes választ sajna én sem tudok adni, lehet valószínűsíteni , hogy a miatt van, de ez olyan dolog, h ha vki dohányzott valaha és 20év múlva tüdőrákba meghal azt mondják amiatt, mert régen dohányzott, szal mindent mindenre rá lehet kenni. Amúgy még arra tudok gondolni, hogy van ilyen ciklus a hajnál ami mindenkinél változó,h hány év , de annyi a hajszálaid életciklusa és mivel neked gondolom a komótos egyszerre hullott ki sok, lehet,h neked most jött el a ciklus vége és mivel nem egyenletesen hullott a hajad és folyamatosan mint másoknak, így neked több hajszáladnak a ciklusának egyszerre van vége, kihullik és majd újra nő. (remélem nagyjából értelmesen írtam le). De ettől függetlenül persze lehet akármi más is, vashiány , gyulladás. Sajnos ennyit tudok csak mondani én is... De remélem helyrejön a hajad, mert tudom,h egy nőnek ez tragédia.
2012. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát igen:( Köszönöm mindenkinek:) Az a baj, hogy ami kinő, 5 centi növekedés után szintén kihullik.
2012. szept. 6. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!