Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2 nap alatt bezsírosodik a...

2 nap alatt bezsírosodik a hajam, milyen sampont használjak rá?

Figyelt kérdés
Vékony szálú, szőke hajam van, és gyorsan zsírosodik. Vállig érő a hajam, és kevés... :( Néha még parázok is, hogy túl kevés, mert ha összekötöm, néhány helyen látszik a fejbőröm. Mit tegyek!? Ötletek? Milyen sampont használjak?
2012. szept. 7. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Huu.nem tudok segiteni,de ugyanez a problemam.
2012. szept. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Használj száraz sampont. Ezzel el tudod tolni 1-2 nappal a hajmosást. Nekem a legjobban a Frotte és a Balea száraz samponja vált be.
2012. szept. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csalán sampon, én azt használom, de most akarom kipróbálni a manna szappant, van hajmosó szappanjuk, állítólag nagyon jó zsíros hajra.
2012. szept. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az segített, hogy átálltam szilikonmentesre és semmi egyebet nem használok a hajamra csak néha szilikonmentes balzsamot.
2012. szept. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szárazsampon ténylen jó
2012. szept. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Hasonló problémával küzdök, ami nekem bevált az a Fructis samponja zsíros hajra. A száraz sampont is jó ötletnek tartom, de max. 1 nappal tudod eltolni a hajmosást, mert egy idő után irritálja a fejbőröd, tehát hosszútávon nem éppen megfelelő, szerintem.

2012. szept. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!