Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hamar bezsírosodik a...

Nagyon hamar bezsírosodik a hajam, mit használjak rá, hogy végre normális legyen?

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is gyorsan zsirosodik. Kipróbáltam egy csomó sampont zsiros hajra és semmi se segitett. Most Head&Shoulders használok. Az korpás hajra van. Az enyém eddig se volt korpás, de most talán kevésbé zsiros, mert szárazabbá teszi.
2009. febr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Kénes sampont ajánlom!Rossbanban és Dmben is lehet kapni,egyáltalán nem drága.Biztos megtalálod mert nem oylan átlagos a doboza és tényleg hat!

Vagy még az igazi háziszappant tudom javasolni,csak utána még egy kis samponnal öblítsd le,mert ha nem akkor nagyon kiszárítja a hajat és összecsomódzódik,elnehezül.

2009. febr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hintőpor!!!!!!!!!! 100000%-os hatás;) Én is úgy vagyok vele h 12 óra mulva már zsíros:S de ez bevált;)
2009. febr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy használod a hintőport?
2009. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a hajamra tezsek főleg a tövére aztán vizes kefével átfésülöm így kihúzom egy hétig am 12 órával hajmosás után már bezsírosodik a hajam, de a hintőpor nagyon szárítja így ez álltal töri is a hajat:S de legalább nem hat igénytelennek
2009. febr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!