Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajmról lenne szó. Milyen...

The Dani kérdése:

A hajmról lenne szó. Milyen olyan sampon van ami olyan hajat csinál nekem ami úgy néz ki mintha zsíros lenne? Lehet hogy úgy mondják, hogy vízes kinézetű de az a lényeg hogy ne legyn száraz. Mert nekem az összes sampontól kiszrad a hajam :S

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vizes kinézetet zselével, vagy még inkább wax-al fogsz tudni elérni.

A zsíros kinézethez pont hogy nem kell sampon. Két hétig nem mosod meg, és már kész is!

Száraz hajra való termékeket keress, és használj rendszeresen balzsamot is. Nem fog tőle kiszáradni.

2012. szept. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
zselé,wax nem mosol hajat sokáig vagy nem öblíted ki
2012. szept. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de viszont korpás is... szóval valami olyan sampon kéne ami korpás haj ellen is jó
2012. szept. 8. 08:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Rossz sampont használsz.

Sampont nem a hajhossz típusától függően kell választani, hanem aszerint, hogy a hajtő milyen (korpás, zsírosodásra hajlamos stb.).

Valószínűleg a hajmosási technikád sem jó, ugyanis a sampont használat előtt egy kevés vízzel el kell keverni és csak a fejbőrt kell alaposan megmosni. A hajhosszat nem kell samponnal dörzsölni, bőven elég az, amennyi lefolyik a hajtőtől. Ha nem folyna le, akkor pedig hajmosás végén húzd le a kezeddel a sampont a hajhosszon, majd öblítsd ki gyorsan. Így kevésbé fog kiszáradni a hajad.

2012. szept. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha jól értem azért szeretnél ilyen sampont,hogy ne legyen száraz a hajad(tehát nem akarod hogy zsíros legyen,csak hogy normális),erre azt tudom mondani a 4-es válaszoló,hogy csak a hajtövedet,fejbőrödet kell alaposabban megmosni,a teljes hajhosszt nem! balzsamot használj,gyógynövényeset mondjuk,vagy korpás hajra valót,samponból meg jöhet száraz hajra,vagy normál/gyógynövényes...ja és ne szárítsd meleglevegővel,ne vasald,göndörítsd elektromos eszközökkel(hasvasaló,hajsütővas,kreppelő...stb)
2012. szept. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Zsíros nedves hatású hajat még úgy tudsz elérni, hogy hajmosás után veszel egy kis babaoloajat, azt szétdörzsölöd a tenyereden majd végig simogatod a hajhosszát.


Nekem hullámos a hajam és az olaj olyan jól beivodik a szálakba, hogy nem repkednek össze vissza a loknijaim meg a babahajak.


Csak a fejbőrt hagyd ki, mert ott ha teszel, csúnya lesz. Vagy épphogy csak simitsd végig a fejed tetejét.

2012. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!