Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet legkönnyebben...

Hogyan lehet legkönnyebben "megszabadulni" a tupírtól?

Figyelt kérdés

Tegnap volt az esküvőm :-D, és a fodrász teljesen betupírozta a hajam a frizurámhoz. Elég távol áll tőlem ez, nem szeretem, így szeretném mihamarabb visszacsinálni, kifésülni, kiegyenesíteni.

Mit tanácsoltok, hogyan a legkönnyebb? Ha csak nekiesek fésűvel, elég fájdalmas lesz, és sok ki fog hullani (a próbafrizkó után ezt csináltam)... Esetleg kicsit megmosni, majd jó sok balzsam, és úgy fésülni?


2012. szept. 9. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sztem megmosni, sok samponnal, és balzsamozd be :)

Gratulálok neked :)

2012. szept. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A tupírt soha-soha-soha nem szabad fésülni! Mindig előbb ki kell mosni, és amikor a balzsam a hajadon van, a kezeddel fésüld át az egészet (fésűvel semmiképp).
2012. szept. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor mindenképp kimosom, és alaposan bebalzsamozom :)
2012. szept. 9. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!