Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok, de sajnos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, de sajnos viszonzatlan. Hogyan tudok a legkönnyebben megszabadulni az érzéstől?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 15:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Könnyen sehogy.
2011. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De csak van rá valami módszer, nem?
2011. aug. 11. 15:56
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem akarom elvenni a kedved, de nálam 4évig tartott egy ilyen szerelem, sőt, még a mai napig fontos az illető számomra:/
2011. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
gyere össze valaki mással úgy a legkönnyebb felejteni
2011. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kutyaharapást szőrével, egy másik kapcsolat ami kölcsönös.
2011. aug. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hasonlo cipoben jartam enis 4 eve... es mai napig ha csak egy kepet is meglatok rola megdobban a szivem... ugyhogy ha igazan fontos neked ha tenyleg szerelmes vagy bele, akkor sose hevered ot ki, max megtanulsz ezzel tovabb lepni...TAPASZTALAT
2011. aug. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kedves 16:03as! Ezért mondtam én is, hogy a mai napig fontos a számomra, ha valamit kérne, kb én lennék az első aki ugrana:/ 15:57es voltam.
2011. aug. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Tündérpor válasza:

Szia!

Ne hadakozz az érzés ellen, mert akkor még erősebb lesz. Hagyd, hogy szépen elmúljon. Éld az életedet, ismerkedj, barátkozz, dolgozz, tanulj. Legyen új hobbid. Ne halogasd a dolgokat. Kapcsolódj ki.

2011. aug. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves 15:57 majd utana a 16:05

nem uberelni probaltalak... hanem a velemenyem irtam le, de latom ezen a teren hasonloak a tapasztalataink...sajnos:/

2011. aug. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

15:57

Pont így voltam én is. És sajnos még ma is fontos az illető.



Ha tényleg nagyon szerelmes vagy, akkor nagyon nehéz lesz elfelejteni. Kerüld el Őt is és azokat a helyeket is ahol sűrűn megfordul. Próbálj meg nem rá gondolni. Sajnos én is egy ilyenben vagyok éppen, és én ezeket teszem.

De csak azért sose jönnék össze valakivel, hogy ne legyek egyedül vagy, hogy egy másikat elfelejtsek. (nem tudnám elfelejteni, ha Őt szeretem)

2011. aug. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!