Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez bevált valakinek? Milyen...

Ez bevált valakinek? Milyen zselatint használtatok?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=-bjOB4zS0uE <-régebben kipróbáltam ezt a cuccot, de de semmit nem használt. Szerintem rossz volt a zselatin vagy nem tudom... Ti milyen zselatint használtatok? Már aki használta és jó lett :) És a másik kérdésem az lenne, hogy ezt a neten már máshol is láttam, csak ott meg azt írták, hogy 10 percre kell betenni a mikróba, máshol meg csak 10 másodpercet írtak...akkor most melyik? Bár amikor én csináltam, csak 10 másodpercre raktam be. Úgyhogy lehet, ez volt a probléma, nem a zselatin....mondjuk 10 perc alatt nem fog felfutni a tej?

Előre is köszönöm :)


2012. szept. 9. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem bevált, én Horváth Rozi zselatint használtam. Hol olvastál 10 percet?? Szigorúan 10 másodpercig kell melegíteni, mert akkor lesz már kellően olvadt, kenhető, de még nem forró. Előtte pedig mindenképpen gőzölj, hogy kitáguljanak a pórusaid! Remélem segítettem:)


17/L

2012. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. szept. 9. 13:28
 3/4 anonim ***** válasza:
mi az amit zselatin után rárak az arcár az a fehér valami ?
2012. szept. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem az meg ilyen boltban kapható tapasz lehet. Mondjuk én már próbáltam bolti tapasszal, de egy darab mitesszert nem szedett ki.. :S
2012. szept. 9. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!