Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú kicsit töredezett vagy...

Hosszú kicsit töredezett vagy kulcscsontig érő de egészséges haj?

Figyelt kérdés
Most gondolkozok rajta hogy levágassam a hajam.
2012. szept. 9. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
A töredezett részt midnenképp vágasd le, de többet ne, mert azt megbánod. Én a derékig érő hajamat bubira vágattam, mikor megelégeétem, hogy milyen töredezett. Nagyon lassan nő vissza, és nagyon bánom.
2012. szept. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Nem hiszem, hogy sokat kellene levágni belőle, én is azt tanácsolom, mint az előző, hogy legyen egészséges, rendezett, ápolt a hajad. A hosszú haj nem szép, ha törik. Inkább vágass kevesebbet, max. öt centit, ha még mindig törik, akkor meg utána még pár cm-t. Én is nemsokára megyek fodrászhoz, törik a hajam kicsit, de csak 3 cm-t vágatok, mert hátha öt lesz belőle...Ha még mindig csúnyának találom, akkor legközelebb is vágatok. De radikális változást nem akarok.
2012. szept. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából az a bajom, hogy szeretem így hosszún is meg félhosszún is. A félhosszú meg talán még jobban is áll csak félek, hogy mégis megbánnám levágatni.
2012. szept. 9. 14:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vágasd le!

Annyi lányt látni szánalmas, töredezett, kevés de hosszú hajjal... Azt hiszik szépek a hosszú "hajukkal", pedig egyáltalán nem, sőt...

Részemről inkább egy rövidebb, de ápolt, egészséges haj, mint pár szál töredezett, ami csak lóg a semmibe...


Fiú vagyok..

2012. szept. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Abban nincs gond hogy kevés hajam van mert iszonyat dús :) Még meglátom mit mond a fodrász.
2012. szept. 9. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!