Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szálkás a hajam. Milyen...

Szálkás a hajam. Milyen krémet tegyek rá? Ára se legyen 5ezernél több lehetőleg. és legyen szép és fényes újra a hajam.

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a fodrászom ajánlott 1 hajpakolást, én a piros elseve-t használom, ilyen kerek formában van, mint 1 kézkrém, csak valamivel nagyobb... a piros festett, melírozott hajra van, de gondolom több hajtípusra is van...én dm-ben vettem kb 1200 Ft-ért, de nekem segít, utána nem olyan szálkás a hajam. Remélem segítettem :)
2009. júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem dauerolt a hajam, és olyan száraz volt mint a szalma!

Fodrász barátnőm tanácsolta, hogy 2 hetente kenjem be a végét, vagyis azt amit betudok copfozni étolajjal, és húzzak rá egy zacskót fél órára, és aztán mossam meg!Minden 2. vasárnap megcsinálom, és mindenki megkérdezi hogy lehet egy dauerolt haj ilyen egészséges?!!

2009. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam az Elsévet, de nekem a Gliss kur sokkal jobban bevált. Nem olyan folyós, és emiatt tovább is elég. Én 1000 forintért szoktam venni dm-ben és Rossmannban.
2009. júl. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én még olívaolajat is tezsek a balzsamomba, és félórára betekerem. hetente egyszer. és szuper.
2009. aug. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!