Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » NAGYON FONTOS! Igaz, hogy a...

NAGYON FONTOS! Igaz, hogy a ricinusolajtól gyorsabban nő az ember haj?

Figyelt kérdés

2012. szept. 9. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, tapasztalatból mondom.
2012. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen. 2 Éve használom
2012. szept. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dehogy is, a ricinusnak sose volt hajnövesztő hatása, táplálja a hajat, egészségesebb tőle, de ettől sem fog gyorsabban nőni mint ami benned van genetikailag. Azt nem lehet megváltoztatni egy olajjal.
2012. szept. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
valaki szerint igen valaki szerint nem ahogy látod elöttem leirták, nézz utána netten és dönsd el te, én egy hete használom és eddig semmi ,szoval arra ne számits h pár nap alatt megnőne a hajad
2012. szept. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az semmi, de nekem csomókban hullott tőle... Utána csak a szemöldökömön használtam, és még az is hullott... Átkoztam magam, hogy elhittem egy ilyen mesét.
2012. szept. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem kb ugyanannyira hullott tőle a hajam mint amennyit eddig szokott, Azért hullhatott többet a hajad mert az olaj először eltávolítja a gyengébb hajszálakat,és utána kezd szépen gyorsan nőni a haj.
2012. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha sokáig hagyod rajta a fejbőrödön nem kap a hajhagymád levegőt és emiatt kihullhat
2012. szept. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 16:08


Mese habbal.

2012. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mért lenne mese??? O.o
2012. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert érdekes módon én sosem találkoztam olyannal élőben, akinek használt volna.. Pedig sok barátnőm,ismerősöm kipróbálta már, és semmi..

Én ápolónő vagyok, kórházban dolgozom, és ott nekünk ingyen van, bármikor vehetünk belőle, mert a kórházakban mindben van (csak itt más dolgokra használják..), és egy csomó kolléganőm vitt haza, hogy akkor kipróbálja, és semmi. Sőt, nem egyiknek (velem együtt) hullott is a haja.

Ráadásul megkérdeztem egy bőrgyógyászt is itt, hogy használhat-e, és csak nevetett.. Azt mondta, hogy mindenesetre jó üzlet volt a gyógyszertáraknak. És azt is mondta, hogy csak eltömíti a hajhagymákat, és később még baj lehet belőle, ha nem kapnak elég tápanyagot emiatt. Mondhatom, jól rám ijesztett. Egyből felhagytam még a gondolattal is később, a rossz tapasztalat után.

2012. szept. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!