Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a sz*rért kötnek bele...

Mi a sz*rért kötnek bele mindig az ember szemöldökébe, ha így néz ki?!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


ilyen sötét szemöldököm van nekem is, kb ugyanígy ki van szedve, mégis belém kötnek, hogy szedjem vékonyabbra... normálisak ezek?! akkor elveszítem a vonásaimat... (nem tervezem vékonyabbra szedni, de már rohadtul idegesítő, hogy mindenkitől azt hallom, hogy legyen vékonyabb, mert mindenkinek a cérnavékony jön be). ja és nem festetem, a hajam is fekete.


2012. aug. 21. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
a cérnavékony undorító. Nem felére kell fogyasztani a szemöldököt, hanem alul kell kiszedni a kósza szálakat meg az orr fölött. Amit linkeltél, az tök normális mindegyik, nehogy kitépd a szemöldöködet!!!
2012. aug. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem a legesztétikusabb, de ha valakiben ez az egyetlen hiba, akkor fulladjon meg, aki emiatt belédköt.
2012. aug. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom azért mert nem szép. Nem cérnavékonyra kell szedni, de azért ha az első képet nézem ott fölül meg alul azokat az összevissza szálakat kiszedve máris szebb lenne, és nem lenne túl vékony sem.
2012. aug. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor gáz, hogyha ehhez világos hajad van. Egyébként abszolút nincs vele probléma.
2012. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gáz,ne foglalkozz senkivel. Akinek nem tetszik ne nézzen rád! :)
2012. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A múltkor egy pasit láttam, akinek szabályosan úgy össze volt nőve a szemöldöke, mintha csak egy jó nagy vastag csík lenne a két szeme fölött. Komolyan mondom én megijedtem tőle!! Na őrá ráférne egy szemöldökszedés!

Amúgy amit linkeltél szerintem szép szemöldök. Nekem picivel véknyabb meg világosabb, de az ilyet is elfogadnám. A cérnavékony nekem undorító, mondom ezt lányként.

2012. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A vastagabb szemöldök fiatalítja az arcot, a vékonyabb idősebbnek tűnteti fel. Ha fiatalka vagy, akkor gondolom ezért 'divat' a korodbeliek közt. Sajnos nálunk is így volt, én olyan cérna vékonyra szedtem, h a végén nem is marat szemöldököm. :( Mostmár nagyon bánom, és csak javasolni tudom, hogy ne kövesd el ugyanezt a hibát!
2012. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne halgass rájuk, úgy szedd ahogy neked tetszik.
2012. aug. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!