Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Tetszenek nektek a...

Fiúk! Tetszenek nektek a hosszú szőkésbarna hajú, kék szemű, picit szeplős, olyan közepesen barna bőrű lányok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Istenem.Küldk egy képet, és megmondjuk.

Ezzel az erővel én is leírhatom, azt hogy hosszú barna hajam van, csábító szemem, gyönyörű napbarnított barna bőröm..Ehez képest mégsem olyan vagyok , mint akire a leírásból gondolnának az emberek.

2009. júl. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem azért írtam ki, hogy megtudjam szép vagyok-e... Csak társaságban mondták, hogy a pasiknak nem tetszenek az ilyen lányok, ez meg szerintem hülyeség... Na mindegy...
2009. júl. 29. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Kék szemű :D
2009. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass már rájuk, a Te tested, Legyen önbizalmad! És úgy mások számára is sokkal vonzóbb leszel! A kisugárzás rengeteget tud dobni. :)
2009. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szeplö
2010. okt. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!