Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell szakszerűen...

Hogyan kell szakszerűen eplilálni? Mi a helyes technika?

Figyelt kérdés
Braun készülékem van, kétsebességes, a lábamon használom. Azt tudom, hogy függőlegesen, száliránnyal ellentétesen kell, de pontosan hogyan? Lassan? Többször menjek vissza? Néha az az érzésem, hogy csak leszakít pár szálat, nem tépi ki rendesen, így egy csomó szál kb pár nap után elkezd visszanőni. Akkor rosszul csinálom?
2008. máj. 15. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
nem pont jól csinálod. nagyon gyenge a szöröd és azért tépi el, ez normális. haszálj gyantát az teljesen kiszedi.
2008. máj. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy mindenképpen legyen merőleges a bőrfelületre, lassan, és ugye a szőr növekedésével ellentétesen kell..

Szabály nagyon nincs, de a probléma az nálad, hogy szerintem túl gyorsan csinálod, és igen, ha nem tépte ki, vissza kell menni. Szép kényelmesen csináld.

Amúgy nem, ez normális, hogy utána kijönnek, nem minden szőrszál ugyanolyan... ezért jó az epilátor végül is, mert utána csak mindig pár szálakat kell megint. Sok sikert :)

2008. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért észlelsz pár nap mulva szörszálakat, mert vannak a nyugvo szörök amik még csak a böröd alatt an és mivel bolygatod a körülötte lévö rész igy megindul a növekedés ami tök természetes.
2008. máj. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A legjobb: benzin, gyufa komó, vagy sósav, 45-ös colt kombó.
2010. febr. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!