Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurát vágassak hogy...

Milyen frizurát vágassak hogy olyan "törékenynek" nézzek ki?

Figyelt kérdés

szögletes, pufók arcformám van szomorkás szemekkel, viszont valahogy olyan túl "durvának" látom az arcom, ezen szeretnék enyhíteni

(bocs a hülye szavakért, egyszerűen nem tudom jobban kifejezeni)



2012. szept. 10. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:

milyen hosszú a hajad illetve meddig vágatnád?

[link]

[link]

[link]

2012. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is szögletes az arcom, én ilyesmi frizurát viselek:

[link]

[link]

2012. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sötétbarna a hajam és max fül aljáig vágatnék.
2012. szept. 10. 20:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát olyat amiből sok kis játékos tincs kiáll...de a törékeny külsőnék a testalkat is legalább annyit nyom ha egy fogható lán vagy (ami még kicsit sem duci) akkor már ugrott
2012. szept. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez nem igazán a hajtól függ, hanem az arcszerkezettől és a testalkattól. én utálok "törékeny" lenni, mert mindenki fiatalabbnak néz a koromnál.
2012. szept. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

161/52 vagyok úghogy nem sovány :/ és az arcvonásaim is olyan durvák, azért szeretném valamilyen frizurával enyhíteni az összhatást

am engem meg idősebbnek szoktak nézni én meg azt nem szeretem

2012. szept. 10. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!