Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosás nélkül is lehet...

Ebe Endocott kérdése:

Hajmosás nélkül is lehet teljes életet élni?

Figyelt kérdés
Oszttársam mesélte,(f/20 mindketten) h egy éve nem mosott hajat samponnal,csak hetente sima vízzel, és egyáltalán nem mocskosodik a haja, h előtte néhány naponta tiszta zsír volt és muszáj volt mindig mosni. Nos én most 2 hónapnál tartok, előtte kb hetente mostam, de vasárnapra mindig nagyon zsíros volt, most nem olyan vészes, de valahogy nem érzem tisztának se, és ha beletúrok felfelé, akkor fennmarad songokuhajként:D:D Vélemény, hagyjam abba?
2012. szept. 12. 21:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Ne haragudj de ez elég igénytelen dolog, ha nekem a párom nem mosná a haját legalább hetente egyszer (2* mossa hetente) biztos hogy nem tűrném el! Egy pasi igen is legyen igényes! Nem beszélve arról hogy egy idő után büdös.
2012. szept. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
pfuj, ez hulyesek, annyit igazan raszanhatsz a hajadra hogy megmosod egy heten legalabb 1x samponnal.
2012. szept. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%

ez elég giénytelen dolog


én minden nap mosom..

2012. szept. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Ez igénytelenség, a sima víz nem viszi le a koszt a hajról, fejbőrről...
2012. szept. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
Én is vízzel mosom, nem büdös, leviszi a koszt:) most a fodrász megmosta samponnal hajvágásnál, de amúgy csak sima víz. még olyat szoktam, hogy vizes kézzel beletúrok :) nem zsírosodik, a hajad erősebb lesz, de 1-2 hónap sztem minimum kell h szép legyen a hajad és teljesen átszokjon :) esetleg citromleves vagy ecetes vízel öblítsd le, az lágyítja a vizet :) de sztem a sampon szétcseszi a fejbőrt és a hajat is, ha megszokja a hajad a vizet, sokkal jobb lesz!! osztálytársad haja milyen?:) én nyár óta csinálom és nekem jó, de a klóros uszodavíz nagyon nem tett jót neki pl :S de amúgy teljesen oké, előtte volt h mondta pl a hugom h zsíros, azóta nem pedig szoktam kérdezni tőle h milyen a hajam :) és a lányok is meg szokták dícsérni :) ja, tengervíz nem tett rosszat csak a klóros után nem tetszett nekem:D
2012. szept. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
igénytelen vagy .
2012. szept. 13. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%
fúú. valaki biztos dicséri, ahogy az eggyel előttem lévő válaszoló. szerintem igénytelen. lehet nem büdös, meg nem látszik egy idő után, de az "időelőtt" viszont igen. ha barátnőd van, az pedig a legnygayob gáz. én nem bírnám ezt ki :D
2012. szept. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem sem normális nem mosni hajat, a csomó por meg levegőben szálló szennyeződés szépen beragad a fejbőrödbe meg a hajadba. Ha egy mezőn dolgozó pásztor vagy, akit csak az állatok látnak akkor nyugodtan, de ha emberek közé mész ennyit tegyél már meg, hogy megmosod a hajad néha. (Lány vagyok hosszú hajjal és egy hajmosás kb 4 perc, ha szárítom az plusz 10, nehogy már egy fiú ne szánjon rá ennyi időt...)
2012. szept. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

hát én lányként mondom, hogy bár megtehetném...a legtöbb sampon iszonyatosan irritálja a böröm...még a gyógysamponok is......ami esetleg jo lehetne, az iszonyatos drága...vagy nem is lenne jo....mert volt ami nem vált be....nagyon kevés sampon volt jo..vagy zsirosodik tőle a hajam seccpecc alatt, vagy annyira kiszárítja a fejböröm, hogy viszket és undoritóan jön fel a fejböröm...kiskorom ota szenvedek vele...egy-egy sampon jo egy kis ideig...de aztán az se...kár, hogy lányként nem tudom megcsinálni....a haj amúgyis öntisztulo......szerintem nem gáz, ha nem mosol samponnal hajat....a viz is tisztit annyira.......

24L

2012. szept. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
az igaz,hogy a samponok par evig jok.de amit elolvastok,nagyon sok kart is okozhatnak kesobbre.nekem is kinyirta a hajam a napi vagy ket napi hajmosas,elobb zsirosodik,hullik.most enis lealltam vele egy honapja azota ujbol gyonyoru fenyes.de azt nemszabad elfeledni,hogy a sima viz tenyleg nem potolhatja mert a zsirt tenyleg nem viszi le es hajhullast is okozhat.en kulombozo hazi praktikakat hasznalok,vagy olvassatok el par nagyanyaink praktikait.amit en hasznalok.oblitem a hajam,de nem szaritom.de zsirtalanitas oblites kell.citromos viz,vagy csalanos,vagy mas egyebb gyogynoveny.eleszto pakolas,tojas pakolas,de az ijesmikhez babaknak valo sampont is hasznalok.tehat hetente egyszer atmosom babasamponnal es pl.eleszto pakolassal,vagy tojas pakolassal de nagyon alaposan ki kell mosni.es ket naponta gyogynovenyekbol forrazott vizzel oblitem le
2012. szept. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!