Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosás sampon nélkül?...

Hajmosás sampon nélkül? (szódabikarbóna – almaecet) Ti hasznaljatok? Milyen? Nem lessz kormas a hajam tolle?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 16:35
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
korpas* :))))) bocsi
2012. márc. 15. 19:13
 2/19 klaudiazz válasza:
0%
a Szódabikarbónától kétség kívül korpásodást lehet majd észre venni de almaecet talán roncsolhatja a hajat bár elég érdekes szaga lehet mind kettő után a hajnak szal inkább maradj a samponnál :D
2012. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

[link]


ratalaltam erre a videora,modszerre es gondoltam ki probalom....... megvarok meg par velemenyt s majd eldontom meg ;)) de azert nagyon koszoi :)

2012. márc. 15. 20:25
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Az eredmény engem is érdekelne..

Egyébként a szódabikarbóna korpa ELLEN jó, az almaecet pedig erősíti, fényessé és hidratálttá teszi a hajat. A szaga pedig elillan. Szóval nem minden választ szabad elhinni. ;)

2012. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
eppen ezert mondtam hogy egyelore csak velemenyeket varok,egy darabig meg maradok a hagyomanyos samponnal,viszont most is ki probalok valami ujat,a ricinus olajat
2012. márc. 15. 20:41
 6/19 anonim ***** válasza:
Azt inkább ne.. Hiába mondják, hogy ilyen jó, olyan jó, hosszú távon hullani fog tőle a hajad és törni fog a vége! Én tapasztaltam.. 1 éve hagytam abba, de még mindig csak az eredeti hajam 3/4 részét növesztettem vissza :S
2012. márc. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
mit ne? a ricinust vagy a hajmosast sampon nelkul?
2012. márc. 15. 21:16
 8/19 anonim ***** válasza:
Ricinust.
2012. márc. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát én kecsketej-szappant használtam eddig 3-4-szer. Egyelőre nem korpásodik meg ilyesmi, és annyiban tetszik, hogy dúsabb a hajam tőle - nem lapit le, hanem tartása marad. De én úgy vagyok vele, hogy arany középút: azért felváltva használom a samponnal.
2012. márc. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Èn ma próbáltam ki ezt a szódabikarbonas történetet!öszinten en hatalmasat csalodtam!3 napig nem mostam direkt hajat es semmi zsírt nem szedet le a hajamrol!meglepodtem mert sokat vartam ettol az egesztol!ugyh holnap jon a manna szappanom es maris kiprobalhatom:()
2012. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!