Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használ valaki "Kallos"...

Használ valaki "Kallos" hajfestékből valamilyen vöröset? Mennyire jó ez a festék? A 'vörös korrektor' mennyire élénkíti a festék színét?

Figyelt kérdés
Tűzpiros hajat szeretnék, de bármilyen dobozos festéket próbálok mind nagyon sötét a hajamon, nem olyan erős piros, mint a dobozon. Mivel fessem, h. jó erős színe legyen?
2009. júl. 30. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

kallost neeee!!!!! föleg a fekete rákkeltö, bármilyen más festéket is használsz jobb, de kallost neee;D

amugy szerintem elötte kicsit meg kéne szivatni a hajad, de elég egy kis szökitöpor + 6%os hidrogénperoxid (1:2 arányban) a 6%os nem erös, és csak ezekután fess rá színt.

2009. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt tényleg ne! Inkább próbálj Wellát, és, ahogy az előttem szóló, én is azt mondom, szőkítőpor!
2009. júl. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Viszont szőkíteni se szeretném, mert az nagyon roncsolja a hajat. Próbálkozok úgy esetleg, h. a vörös festékhez teszek szőkét is. Talán úgy jó lesz.
2009. júl. 30. 18:15
 4/8 anonim ***** válasza:
az nem segit ha szökét raksz hozzá, mert attol a festék szine változik. ha a szökitöporhoz 6%os hidrogénperoxidot használsz az kb annyira kárositja a hajad mint egy sima festék, mert a festékekhez is általában 6%os hidrogén van...szoval szökitéssel érheted el másképp nem
2009. júl. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bármi mást csak Kallost ne (tapasztalat meg nekem a vörösből fekete lett )nagyon rossz wella az nagyon jó én inkább azt ajánlanám
2009. júl. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szivasd le 6%-os szőkítővel (fodrászboltban) nem teszi tönkre ahajadat, mert a sima festékekbe is csak ilyet tesznek. Miután egyenesen leszívattad (nem teszi tönkre!)mosd le, és utána jöjjön a wellwton festék, az nagyon jó!

De lehet olyan vöröseket is kapni, amelyben 9 %-os hidrogén-peroxid van, és akkor egyszerre világosít és vörösít! Welltonban lehet h van ilyen is.

2009. aug. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

bocsi, Wellaton! Én sötétbarna vagyok, s szőke wellatont használok...

-szőkítő+6%os hidr. perox., utána a festék

- vagy olyan vöröset, amiben 9 %-os hidr. peroxid van.

2009. aug. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Tegnap kísérletképpen szőke melírtincseket raktunk a hajamba, mert az egészet nem mertem, de sima szőkítőporral sem, így a Palette-ből az ulra vi. szőkével csináltuk, amiben van egy kis szőkítő is. Nem lett rossz, legközelebb talán az egészen megpróbálom így és utána tűzvörössel majd befesten, aztán meglátjuk milyen lesz! :)
2009. aug. 1. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!