Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik sampon & balzsam...

Melyik sampon & balzsam számomra a legjobb?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő:nagyon száraz és fakó a hajam.már mindennel próbálkoztam de csak ideig-óráig tartott a hatásik.teljesen elvagyok keseredve, mivek nöüvesztem a hajam de ha így folytatódik akkor nemtudom mi lesz.egyébként egyáltalán nem törik.nagyon hálás lennék a segítségért.KÖSZÖNÖM:)
2008. máj. 15. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Gliss Kur termékeket nem próbáltad még? Nekem beváltak, szép egészséges és fényes lett tőlük a hajam :)
2008. máj. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is a Glisskurt ajánlom illetve a Dove száraz hajra azis nagyon jó. Eddig milyen sampont használtál? Az, hogy fakó a hajad azt nem tudom milyen színű? festett? vannak kifejezetten olyan balzsamok amik kifejezett hajszínekre való egyaránt természetes és festett hajakra is. márkától függetlenül próbálj ki dm rossmanban vannak vagy avonból is lehet rendelni. Én Avonból rendeltem nekem természetes barna hajam van és nagyon jó. De van nívea, shaumanál is hajszínekre balzsam, de nézzél körül lehet dove-nál is van. száraz hajra meg amit fent írtam a lényeg ne változtad sűrűn a sampont azsem használ a hajnak.
2008. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szewrintem is a Gliss Kur, nekem bevált. Illetve van a DM-nak a prémiuam sajátmárkája, az Aleverde, most azt is ki akarom próbálni, állítólag nagyon jó minőségű.
2008. máj. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
használtam gliss kurt(az nagyon szárított),elseve-t,avont,niveát áés kallost
2008. máj. 16. 15:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a Gliss Kurt ajánlottam volna, de ha nem jó.. :S Viszont tapasztaltam, hogy a Fructis termékek nem túl jók, szerintem azzal ne próbálkozz. :)
2008. máj. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!