Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ionos hajvasalót szeretnék!...

Ionos hajvasalót szeretnék! Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
GaMa cp3 digital laser ionon gondolkodom, de 22e ft. Ha tudtok jobbat(vagy ugyanilyen jót) olcsóbban, kérlek írjatok! Köszi:)

2012. szept. 14. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ga.ma nagyon jó:) Nekem is az van és egy húzással egyenes lesz a hullámos dús vastagszálú hajam, és ezzel a vasalóval sokkal tartósabb is mint pl a Bellissima vasalómmal:) Megéri az árát!:)
2012. szept. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Neked milyen típus van?
2012. szept. 15. 12:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem néztem mostanában az oldalt:) Pontos típusát nem tudom, de nekem az van amelyik csak simán ionos, fekete és nem lehet állítani a hőfokot. De így is imádom, mert ennek ellenére sem roncsol jobban mint az állítható hőfokos valasóm.
2012. szept. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!