Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fiúknak tényleg jobban...

A fiúknak tényleg jobban bejönnek a rövid hajú lányok?

Figyelt kérdés

azt hallottam, hogy a fiúk szeretik, ha egy lánynak vörös a haja :/

és rövid (vállon felül érő)

szerintetek igaz?


2012. szept. 17. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:

a vörös haj-zöld szem párosítást azért kedvelik a legjobban állítólag mert abban rejtőzik valami misztikum...nagyon ritka és általában gyönyörű:)

nem minden pasinak jönnek be a rövid vörös hajú lányok, ez embertől függ :)

2012. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be.
2012. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én le akartam vágatni a hátközépig(majdnem derékig érő) érő bosszú barna hajamat erre kijelentette egyik haverom hogy le ne merjem vágatni mert nagyon szép és nem én lennék nélküle.. és ezt többen is mondták.. úgyhogy maradt a hosszú haj és már megszerettem és a fiúk többsége jobban szereti a hosszú hajat. 16/L
2012. szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hosszú nőiesebb, szóval azt egész biztos hogy többen szeretik.
2012. szept. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nemrég vágattam le a hajam muszájból, mert már nagyon tönkre volt menve a vége. 5-6 centi lett levágva, de még így is hátközépig ér. Mondom is egyik munkatársamnak (aki fiú), hogy igazából lehet mehetett volna több is, erre közli, hogy egyáltalán nem, mert pont így jó, egy nőnek legyen hosszú haja, mert attól nő. Úgyhogy nem fogok többet vágatni belőle :D


A vörös hajról meg annyit, hogy nekem vörösre van festve és majdnem minden férfi munkatársam szerint ez így jó. Egy kivétel van, de ő is csak azért mondja, hogy hoz nekem szőke hajfestéket, mert rendszeresen piszkáljuk egymást azzal, hogy ki "szőkébb" a másiknál, ha érted mire gondolok :D

2012. szept. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!