Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vannak egyesek ilyen...

Miért vannak egyesek ilyen rossz véleménnyel a Kallos termékekről?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, és nem éppen pozitív véleményeket láttam.De nem a hatásáról, hanem az összetevőiről, és hogy mennyire roncsolja a hajat. Én használom a sima Latte hajpakolást. Eddig még nem vettem észre semmit, csak hogy sokkal puhább és jobb tapintású az egyébként száraz és sprőd hajam ...

2012. szept. 17. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

mert ami olcsó,sajnos valljuk be sokszor rossz is..

pl én imádom a kallos kristályolaját,ilyen csodaszerrel ritkán találkozok,örök darab lett a készletemben. Olcsó de még is jó. Mindennapi használatra való sampona is jó teljesen,tisztít.

De egy ellenpélda: annyian istenítik loreált nekem meg semmi jó tapasztalatom nincs a loreál termékkekel. Régen samponját-balzsamját használtam ami jó volt de már találtam jobbat. Szempillaspirálja nevetséges amilyen áron van és amit nyújt,szemfestéklemosójától ekcéma jött ki rajtam,hajfestékétől se voltam elájulva. Vagyis de mert rózsaszínre megfogta anno pár helyen a szőke fejem, és nem utolsó sorban állatkísérleteznek orrba-szájba.

Ezt csak azért mondom hogy sok ember hogy hú minőség,a kallos nem az. Hát itt a nagy ellenpélda a képükbe,minőség nem a drogériában keresendő ;)

2012. szept. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%

kvittagirl


Csak a L'Oréal-os részre szeretnék írni. Nekünk például nagyon bejöttek a L'Oréal termékek. Hajápolásban, arckrémben, még nem csalódtunk egy termékében sem. Neked nem jöttek be bizonyos termékei, de bizony el kell ismerni, hogy nagyon jó márka.

Elég, ha csak arra gondol az ember, hogy a legnagyobb olasz luxuscégeknek is ők gyártják a kozmetikai cuccokat, parfümöket. Többek között ők rendelkeznek az YSL, Diesel, Armani, Ralph Lauren márkák tulajdonával(és sok másikkal is). És ezek ugye nem két filléres termékek, hiszen a világ legjobbjairól beszélünk itt.


Nem vonom kétségbe, hogy neked nem jött be, csak olyan hihetetlen. A múltkor a márkákról beszéltünk a munkahelyen, és ilyeneket is hallottam, hogy az Armani de sz@r, meg a Diesel milyen sz@r márka.... persze persze.... az illető még csak nem is látott élőben ilyen ruhákat, de sz@rozta...mondjuk az ilyet nem tudom mire vélni, hiszen a legnagyobb olasz luxuscégeket fikázta, nyilván sz@rok...

2012. szept. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jöttek be a Kallos cuccok. Persze nem mondom, hogy az egész márka sz*r, mert csak pár dolgot próbáltam. A mézes, placentás meg egy valamelyik másik (a carotta vagy a frutta volt, ha jól emlékszem) pakolást próbáltam a hajamra, és nekem egyáltalán semmi hatásuk nem volt, sőt, a mézestől még rosszabb lett. Végigpróbáltam szinte az összes drogériás márka hajápolóit, de majdnem mindegyik jobb volt, és azok nem is ilyen büdösek.

Nekem ezek miatt nincsenek jó tapasztalataim, de az is lehet, hogy mivel már annyi mindent próbáltam, elvárom, hogy a termékek megüssenek ez bizonyos szintet, ezek viszont azt nem érték el. Azt elismerem, hogy tényleg verhetetlen az áruk, meg azt is, hogy a drága termékek között is vannak rosszak (pl. nekem a Syoss balzsamok ugyanúgy nem váltak be, mint a Kallos egyik balzsamja, amitől csak szárazabb lett a hajam). Mindenkinek más válik be, nincs olyan termék, ami mindenkinek bejön.

2012. szept. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

A Kallos amúgy magyar márka. Én hajwaxot használok tőlük, meg vagyok elégedve vele. Olcsó volt, jó tart, nem ragad utána estére a hajam.


A L'oreal részére annyit reagálnék, hogy a hajfestékeiktől az összes fodrász ismerősöm óva int mindenkit. Drága és körülbelül olyan szinten sz*r, mint a Garnier.

2012. szept. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de ezek szerint nem úgy fogalmaztam,ahoogy szerettem volna.:)

Mi van benne ami roncsolja a hajat? Tényleg olyan kémiai anyagokat raknak bele, ami teljesen szétroncsolja a hajszerkezetet? (ezt olvastam valahol, és érdekelt, hogy mit kenek a fejemre)

:)

2012. szept. 18. 16:23
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Én a balzsamot használom, latte serical, nekem jó...

Igaz, egy másik fajtával felváltva használom.

2012. szept. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Én nagyon szeretem a samponjukat(a nagy tojásos), a korrektorról csak jót hallottam,de sajnos még nem találkoztam vele. Körömlakkból egyet vettem,de szerintem kifogtam az egyetlen rosszat: felszedi a körmöm felső rétegét, nem szárad, nincs fénye, és nem tartós. És egyébként tartós, extra fényesnek vettem, ami gyorsan szárad.
2012. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

2012-09-18 11:07 Ez jó volt:


"A L'oreal (...) körülbelül olyan szinten sz*r, mint a Garnier"

Ez nem túl meglepő, lévén a Garnier is L'Oreál-brand :)


Amúgy rühellem a L'Oreált. Nem azért, mert rossz a minősége (szerintem nagyjából közepes), hanem mert állatkisérletes. Innentől kezdve nekem mindegy, hogy jó vagy rossz. A Kallosról nem tudom, hogy az lenne, úgyhogy az nekem nem ellenség. (Elnézést, hogy nem az eredeti kérdésre válaszoltam, hanem a feldobott témára).

2013. ápr. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ez nem túl meglepő, lévén a Garnier is L'Oreál-brand :)"


Na köszi, ezt nem tudtam, de msotmár értem, mitől olyan rossz... :)


U.i.: hétvégén festettem be Kallos fodrászkellékes festékkel a hajamat, kísérletképp. A színe nagyon szép lett, nem ereszt (vörös), és ami számomra pozitív, hogy szárította a hajamat, mert nekem egyébként iszonyat zsíros. Most meglehetősen normál állaga van :) Száraz meg normál hajúaknak ez valószínűleg nem akkora előny, sőt... de én nagyon örülök neki :)

2013. ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!