Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A mesterfodrászatban amikor...

A mesterfodrászatban amikor megmossák a vendég haját, akkor milyen termékeket tesznek a hajra, amitől olyan szép, csillogó és könnyen fésülhető lesz lesz?

Figyelt kérdés
Én akármit teszek rá soha nem olyan, mint amikor fodrásztól jövök, de sokaknak pont olyan tónusú minden nap a haja, de én hiába vasalom meg teszek rá hajmosás után ilyen meg olyan kenceficét nem olyan a hajam.

2012. szept. 18. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hajfüggő :D
2012. szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Penszy ***** válasza:
te mit teszel rá?sztem a sampon és balzsam lényegtelen milyen márkájú...jó azért ne tescos legyen:D.én pl.vasalás előtt befújom hővédővel,utána hajfényt fújok rá ,és így nagyon jó a hajam!
2012. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát amikor fodrásztól jövök akkor tökéletes a tónusa a hajamnak. én syoss sampont és hajvédőt teszek rá utána vasolom és utána gliss kur hair repair-t, de így sem olyan a hajam. A fodrásznál olyan balzsamokat tesznke rá, csak nem tudom milyeneket.
2012. szept. 18. 22:11
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem csak a mester, hanem a sima fodrászok is megcsinálják olyanra, amilyet írtál. Egyik fodrászom vmi ismeretlen márkájú cuccot használ.

Egy másik, akihez már nem járok, mindig vmi Avonos kencéket tett rá és azoktól nagyon gáz lett a hajam.

2012. szept. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"sokaknak pont olyan tónusú minden nap a haja" - van pénzük arra, hogy minden reggel fodrász lője be a hajukat :D

amúgy tényleg hajfüggő

2012. szept. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fodrászatban általában Mátrix termékeket szoktak használni. Kivéve azokon e helyeken, amelyek másra "specializálódtak", pl nálunk van egy biofodrászat, azok csak biosampont használnak, Faith in nature márkát. De a Mátrix termékek jók egyébként, kérdezz rá a fodrászodnál, vagy menj be egy fodrászkellékes üzletbe.
2012. szept. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Professzionális termékekkel dolgoznak, amit nem lehet boltban venni, pl: Yunsey, Selective, Alfaparf. Ezek a termékek együttesen adnak szép eredményt, a sampon, balzsam, wax, lakk, hab, stb. És persze hajtól függ, melyikre milyet tesznek. A jó fodrász azért is drágább, mert ilyen temékeket használ. Amúgy a boltban kapható szerek közül a legjobbak a Gliss kur hajkondicionáló sprayk, a fodrász ismerõsöm is ezt használja otthon.
2012. szept. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezerféle márka van, amit fodrászok használhatnak. Az sem biztos, hogy ugyanazon márka termékeit használja végig a szakember.


Megoldás: legközelebb megkérdezed, mit használnak a hajadra, még az is lehet, hogy vásárolhatsz is belőle.

2012. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 guc24 válasza:
Fodrászként ugy gondolom, hogy ha bevan szárítva a haj attól lesz csillogo és fényes.minél többször forgatod a kefét hajban Nem kell semmilyen drága cucc.nem kell varázspálca.csak józan ész.
2012. szept. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy valakinek működik, de azt tapasztalom, hogy annyi a károsodott haj, hogy ápolók nélkül nem lesz se fényes, se sima, könnyen fésülhető. Max. az, amelyik még sosem volt se festve, se dauerolva.
2012. szept. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!