Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a jobb? Avon öblítést...

Melyik a jobb? Avon öblítést nem igénylő, regeneráló hajpakolás száraz, töredezett hajra VAGY regeneráló hajpakolás száraz, töredezett hajra? Esetleg Avonból tudtok ajánlani vmi "hajnövesztőt"?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 18:23
 1/7 A kérdező kommentje:
A név majdnem ugyanaz, de az egyik olyasmi, mint egy arckrém...
2012. szept. 19. 18:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Az "arckrém" az egy pakolás, magyarul samponozás után felkened a hajadra, rajta hagyod kicsit és kiöblíted. A másikat mosás után vizes hajra kened, és nem öblíted ki. A pakolás szerintem hatásosabb, viszont hamar elfogy, a másik sokáig elég, de szerintem nem sokat ér. Amúgy én egyiket sem venném meg, inkább vennék egy avonos hajvégápoló szérumot, az sokkal jobb. Már régóta használom, nagyon szeretem.
2012. szept. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tudsz nekem "nevet" mondani?
2012. szept. 19. 19:51
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ez az. Szerintem simán csak hajvégápoló néven fut. Most hétszázvalamennyi az ára, ha jól emlékszem.

2012. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2012. szept. 19. 19:58
 6/7 anonim válasza:
Én is az avon-os hajvégápolóra szavazok, hajnövesztőnek pedig használj hajszeszt. Bánfi hajszesz viszonylag olcsó és hatásos, bár tény hogy nem virágillatú.
2012. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. szept. 19. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!