Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Szeretném legyantáztat...

Csajok! Szeretném legyantáztatni magam, intim, teljes láb és hónalj a kiszemelt terület. Mennyi lenne kb?

Figyelt kérdés
Most próbáltam gyantázni az intim területem de nem szedte ki Az összes szőrt,és már nincs erőm magamnak kiszedni.A lábam Az megy,mert Az nem vészes de ti,hogy bírjátok legyantázni magatoknak?Én eddig borotváltam,de már váltani szetenék.És mivel gyantáztok:patronos vagy tégelyes?

2012. szept. 20. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Tégelyest jobban szeretem, meg a cukorpasztát, mert azt csak gurítgatni kell meg tépni, tök egyszerű használni a nehezen hozzáférhető helyeken:)

Nem tudom most mennyi gyantáztatni, de biztos hogy nagyon drága... mármint nekem az, mert több ezer forintért már rengeteg gyantát lehet venni. Na meg a múltkor véletlenül hallottam amint a kozmetikus csajok vihognak valakinek az intim területét emlegetve... én nem mutogatnám nekik az is fix.:D

2012. szept. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a patronos nem jött be, tégelyesből pedig csak a hagyományos, ami tényleg úgy néz ki és olyan illata is van, mint a gyantának, és hidegen teljesen szilárd, és nem kell hozzá lehúzócsík. Ezt csak azért írom, mert amúgy nagyon sokféle van. Nekem az az egyetlen ami kiszedi a szőrt és nem irritálja a bőröm. Illetve amikor már csak utángyantázom, és nagyon sietek, akkor szoktam ilyen azt a gyors megoldást használni, amikor már eleve rajta van a gyanta a lehúzócsíkon, csak kézzel kell felmelegíteni és rögtön lehet használni. Azok között van intim területre való, de az nem olyan alapos, tényleg csak akkor jó, ha néhány kinőtt szőrt akarsz eltüntetni.
2012. szept. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Életkor? (kérdezőtől kérdezem:)
2012. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok.És egy 1 éves kislány boldog anyukája!!!
2012. szept. 23. 11:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy én tégelyes cukorpasztával próbáltam,de nem szedte ki mindet,nem tudom,hogy miért nem.De a vége felé már a bátorságom is elment a gyantázástól.A férjecskémnek mondtam,hogy segítsen,de azt mondta ő nem fog nekem fájdalmat okozni :-)!!!
2012. szept. 23. 11:51
 6/7 anonim válasza:

hát én találtam neten egy receptet, így nem fogok venni többé gyantát (régebben vettem egy tégely veet zselés gyantát, na soha többet, nem mondom, hogy rossz volt, de fájdalmas, s nem vmi tökéletes, s macerás) Szerintem ez jobban megéri, bár volt, hogy én is elszúrtam :) Szóval ha kipróbálod, csakis fele adaggal! Remélem segítettem :)

[link]

2012. okt. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen hasznos volt.Köszönöm...
2012. okt. 13. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!