Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden egyes alkalommal,...

Minden egyes alkalommal, amikor leborotválom az intim szőrzetem a borotválás után 1-2 nappal nagyon viszket kivörösödik az egész borotvált terület pedig beszoktam kenni krémmel a borotválás után. Nagyon kellemetlen. Miért van ez? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, hogy erre választ kapjak, mert nagyon idegesítő. Pedig már régóta borotválom és ez elejétől kezdve így van. nem értem..
2011. dec. 9. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
19%

Mert amikor nő kifele, akkor a szőr hegye irritálja a bőrt.


Miert fontos, hogy borotvált legyen?

Legegyszerubb ugy hagyni, ahogy van. A Természet nem hülye, nem veletlenul nőtt úgy, ahogy.

2011. dec. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

probaltad mar nem bekenni? mindenfele vacak kemikalia van a legtobb kremben, en ezert inkabb nem is hasznalok semmit.

a legkozelebbi 2 borotvalas alkalmaval ne kendd be semmivel.

utana a kovetkezo 2 borotvalas utan kendd be oliva olajjal aztan hasonlitsd ossze az eredmenyeket!

2011. dec. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Luffaszivacssal kicsit radírozd le.
2011. dec. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább menj kozmetikushoz, gyantázza le.

Kicsit fáj ugyan, de nem viszket és tovább marad csupasz.

2011. dec. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!