Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért lett tele az arcom...

Miért lett tele az arcom pattanásokkal és miteszerekkel?

Figyelt kérdés
Eddig is volt jópár sajnos, sőt... De ezen a héten rengeteg jött ki és nagyon szembetűnő. Nem ettem semmilyen extrán zsíros ételt, nem stresszeltem többet, mint azelőtt... Ellenben elkezdtem használni két kencét. Az egyik kamilla-pipacs arcpakolást és uborka-teafa lehúzható maszkot. Ezek most épp kegyetlenül tisztítanak, vagy rontanak a helyzeten?
2012. szept. 20. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túl sokáig hagytad az arcodon és nem tudott lélegezni, vagy hidratáló hatású volt.(talán nem a bőrtipusodhoz való, hanem zsírosra/szárazra stb.)

Persze akár a túl hideg, vagy meleg víz is okozhatja.

2012. szept. 20. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a "ha szarabb az azt jelenti, hogy épp hogy jobb duma elég veszélyes". Többnyire így kell fordítani: Figyelj mondjuk, hogy most "tisztulsz" aztán vegyél még két tégelyt, hadd jöjjön utánad kicsit több pénz mielőtt rájössz, hogy szar az egész!" esetleg: "Hát ez neked valószínűleg nem való, de ezt ciki bevallani, szóval mondjuk, hogy pont most hat."


A krém akár zsíros is lehet, vagy talán épp szárít a pakolás szintén. A szárítás sem túl jó, mert épphogy még erőteljesebb munkára készteti a faggyú mirigyeket.


Én egyébként úgy vettem észre, hogy a kevés alvás, vagy az alvás ritmusának az összezavarodása is számít.

2012. szept. 20. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!