Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha tele vagyok...

Mit tegyek ha tele vagyok pattanásokkal és miteszerekkel a kenőcsök nem használnak és kozmetikushoz sem mehetek?

Figyelt kérdés
Amit eddig legalábbis használtam az nem vált be
2009. okt. 26. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el bőrgyógyászhoz, és vagy felír kenőcsöt, vagy gyógyzsert, vagy esetleg fényterápiát. Nekem amikor kijöttek nagyon a pattanásaim párszor mentem fényterápiás kezelésre, meg kenegettem azzal amit felírt az orvos, és sokkal jobb lett az arcom. Mellette szedhetsz B vitamint (szépségvitaminok..) és az is sokat segít!
2009. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

sztem próbűld ki a Clear and Clear advantage quick clear 4órás pattanáseltávolító krémjét! Csak egy picit nyomj belőle,és közvetlenül a pattanásra tedd fel. Nekem bevált,és tényleg 4 óra múlva már látható a változás!

De ha nagyon nagyon mitesszeres ,zsíros a bőröd akkor érdemes lenne sok-sok folyadékot inni,egészségesen étkezni (sok gyümölcs,zöldség) és akkor szebb lesz a bőröd.

2009. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én az Aknesol-t ajánlom

szörnyen nézett ki az arcom de ez nagyon gyorsan helyre hozta:)

gyógyszertárba vettem (recept nélkül kapható)és nem is olyan drága (asszem kb1000 ft volt)

2009. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hátam volt szörnyen pattanásos, bőrgyógyászhoz mentem. Sortret nevű kapszulát írt fel nekem, és segített!
2009. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj bőrgyógyászhoz és írasd ki a Duac gélt, 2-3 hónap kell, hogy hasson, de mindenkinek helyrehozza a bőrét. Ne kínlódj mással. Gyógyszertárban 2-3000 ft.
2009. okt. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1-2 éve nekem is nagyon pattanásos és miteszeres volt az arcom. nagyon sok féle készítményt kipróbáltam, többekközött olyan termékeket, amiket dm-be lehet kapni, vagy rendeltem az avonból, esetleg az oriflaméből. aztán egyik se segített. szerintem az olyasféle termékeket enyhén pattanásos bőrre találták ki. végül elmentem orvoshoz, és a zineryt nevű készítményt ajánlotta, amihez a gyógyszertárba lehet hozzájutni. körülbelül 1 hét alatt hihetetlenül sima és pattanásmentes lett az arcom. meglepődtem, hogy végre használt valamilyen termék, és örülök, hogy végre szép sima lett az arcom. ezt a terméket ajánlom mindnekinek, akinek ilyen bőrproblémái vannak.
2009. okt. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a legelső válaszoló vagyok, mindenkinek más a bőre, ezért kell elsősorban az orvoshoz menni, és ő tudja milyen kenőcs kell rá.:) Nekem pl a zinery nem volt jó mert teljesen száraz kirepezedett lett a bőrőm tőle, az clear and clean meg ilyesmi amit lehet kapni a dmben.. semmit nem érnek. Azt azoknak csinálják akiknek 1 vagy 2 patijuk van.. Én pl allergiás vagyok minden ilyesn készítményre.. Az aknesol még úgy ahogy jó volt, de nem tette jobbá az arcom.. legutóbb valami ecsetelőt írt fel (külön kevertek nekem a gyógyszertárban) és nagyon szuperül levitte az összeset. Már csak 1-2 jön ki a menzeszem idején..
2009. okt. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!