Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudom itthon egyedül...

Hogy tudom itthon egyedül befesteni a hajam?

Figyelt kérdés
Vettem ilyen ammónia-csökkentett hajszínezőt, de ott azt írja, hogy úgy kell felvinni, mint a hajfestéket. Hogy tudom magamnak itthon, egyedül megcsinálni?
2012. szept. 21. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehezen. Nem véletlen, hogy a fodrászt választják sokan.


Főleg, ha hossazbb a hajad.


Kell ócska póló, valami normális gumikesztyű, mert az a zacskó amit ezekhez adnak, kaki.

Egy fésű, ami nem baj, ha befogódik a festéktől.

Tükör falon, tükör kézbe való, a hátulját megnézni a fejednek.

Felmosó, lemosó, a padló és a csempe gyors lemosásához, hogy ne fogja be, ha lepöttyen.

Óra odakészítve.

Telefon folpackba becsomagolva, mert tuti akkor hívnak, és a füledről rámegy festék.

Na, én ezért nem festek itthon.

2012. szept. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy nem jó, ha kézzel felkenem, mint a sampont? :/
2012. szept. 21. 13:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy az első hülyeségeket ír. Lemész dm-ben vagy rossmannba, ott lehet kapni hajfesték kikeverő tálat meg ecsetet is. A tálban elkevered az ecsettel tincsről tincsre haladva felviszed, a végén össze is dolgozhatod a kezeddel, fejed tetejére felcsavarod a hajad, mikor végeztél megnézed mennyi az idő ha letelt lemosod, én mindig magamnak festem, és senki észre sem veszi, ha meg nagyon nem megy szólsz anyukádnak vagy egy barátnődnek
2012. szept. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én anyukámnak festem, egyszerűen összekeverem, és szépen rákenegetem a fejére-hajára, semmi fésű meg tincsenként, gumikesztyűben jól eldolgozom és kész. Mikor tincseztem se lett szebb semmivel.
2012. szept. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!