Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Beválhat a Bánfi sampon?...

Beválhat a Bánfi sampon? Milyen hajtípusra/hajhullásra jó?

Figyelt kérdés
Nagyon száraz a hajam, töredezik is, és erősen hullik, viszont a hajhagymám zsíros....erre jó a Bánfi?
2008. máj. 16. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Én még nem próbáltam a Bánfi sampont, de lehet, hogy orvoshoz kellene fordulnod előbb, mert a hajhullás nagyon sok mindentől lehet. Nekem vashiányom volt, azért hullott.

Nem tudom, hogy fested-e a hajad, mert lehet, hogy attól törik. Én évek óra egy hajbalzsamot használok (7éve) és semmi baja a hajamnak, olyan mint a tv reklámokban, teljesen egészséges, nem túlzok!

A balzsam tégelyes, a neve Hennás balzsam, (Henné and Henna), rózsaszín és kb.600 forint, sokáig elég. Fodrász kellékesben lehet csak kapni, remélem segítettem valamit, a zsíros haj ellen meg nem tudsz mit tenni, mosni kell,. nekem is ilyen, sajna.

Sok sikert!

2008. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszike! Régebben én is vashiányos voltam, de rendbejött..viszont a hajhullás nem:S
2008. máj. 16. 21:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Én használtam a Bánfit, jó volt a zsírosodásra, de a hajhullást nem szüntette meg. Szerintem is inkább menj előbb orvoshoz.
2008. máj. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!